به خدمات ما چند ستاره میدی؟

سمپاشی کک

آیا شما نیز به تازگی با کک در محل زندگی خود مواجه شده اید و وجود این حشره برای شما آزاردهنده شده است؟ آیا می دانید تنها با سمپاشی کک از این شرایط نجات پیدا می کنید؟

کک ها یکی از موجودات و حشرات خون خوار هستند که انواع مختلفی دارند و از خون انسان و برخی پرندگان تغذیه می کنند. این حشرات در صورتی که وارد محل زندگی شما شوند، ممکن است گزش هایی روی بدن اعضای خانواده و شما ایجاد کنند.

چنان که جای گزیدگی این موجودات دچار خارش و قرمزی می شود. در این رابطه باید بدانید که روش های مختلفی برای نابودی و نجات یافتن از این حشرات وجود دارد که سمپاشی یکی از بهترین های آن ها است.

به همین دلیل ما در این مقاله قصد داریم هر آنچه که باید درباره سمپاشی کک بدانید را برای شما شرح دهیم. بنابراین در ادامه با انواع سمپاشی، اقدامات لازم پیش از سم پاشی و بهترین شرکت سمپاشی آشنا خواهید شد.

سمپاشی ککآنچه که باید درباره سمپاشی کک بدانید!

کک ها یکی از موجودات موذی هستند که حضور آن ها در محل زندگی بسیار آزاردهنده است. زیرا این موجودات گزیدگی هایی را روی پوست انسان ایجاد می کنند که مدام خارش، سوزش و التهاب دارد. به همین دلیل امروزه روش های مختلفی برای از بین بردن این موجودات به افراد پیشنهاد می شود.

چنان که برخی از این روش ها خانگی هستند و با مواد در دسترس در منازل نسبت به نابودی آن ها می توان اقدام کرد. اما نکته مهم این است که سمپاشی تنها راه نجات کامل از آزار کک ها به شمار می رود. به همین دلیل توصیه می شود که سمپاشی این موجودات به صورت دوره ای انجام شود.

زیرا با تغییرات هوایی ممکن است با حضور این حشرات در منزل یا محل کار خود مواجه شوید. بنابراین بهتر است هر شش ماه یک بار نسبت به نابودی آن ها با استفاده از سموم اقدام کنید. در این رابطه باید بدانید که نیمه دوم سال بهترین زمان برای سمپاشی کک محسوب می شود.

البته دقت داشته باشید که سم های گوناگونی برای نابودی کک وجود دارد و هر یک به شکل متفاوتی عمل می کنند. به طوری که سم های کشنده کک عبارتند از:

 • اسپری ضدکک،
 • گرد حشره‌کش،
 • پودر مخصوص کک،
 • نفتالین مخصوص برای کک،
 • سم قوی برای نابودی کک
 • و محلول های خانگی همچون بابونه، برگ اکالیپتوس و غیره.

حال که با انواع سم کک آشنا شدید، باید بدانید استفاده از هر یک از این سم روش به خصوصی دارد و تنها طبق دستور بروشور آن ها باید عمل کنید. زیرا در غیر این صورت نه تنها نتیجه مطلوب را دریافت نخواهید کرد بلکه با مشکلاتی نیز مواجه می شوید.

بنابراین ما در ادامه به نکات مهم درباره سم پاشی این موجودات خون خوار اشاره می کنیم که در این زمینه دچار مشکل نشوید.

اقدامات لازم پیش از سم پاشی کک

یکی از مهم ترین اقدامات پیش از سمپاشی کک این است که منزل خود را در زمان سم پاشی ترک کنید. همچنین تا وقتی که سموم استفاده شده خشک نشده اند، نباید به محل مورد نظر برگردید. توجه داشته باشید که خشک شدن سموم حدود سه تا شش ساعت به طول می انجامد.

البته ناگفته نماند که مدت زمان خشک شدن هر نوع سم با دیگری متفاوت است. ضمن اینکه برخی از سموم اصلا به تخلیه محل نیازی ندارند اما برای جلوگیری از بروز هر گونه مشکل بهتر است که شما این موارد را در نظر داشته باشید.

علاوه بر ترک منزل تا زمان خشک شدن سم، باید پیش از سمپاشی تمامی مبل های منزل خود را تمیز کنید. به طوری که بین و روی آن ها را با دقت جارو بکشید. همچنین باید تمامی فرش ها، روفرشی ها، گلیم ها و حتی کمدها را تمیز کنید و جارو بکشید.

نکته دیگری که پیش از سمپاشی کک باید به آن توجه داشته باشید، این است که کلیه خوراکی ها و مواد بهداشتی را دور از دسترس نگه دارید. همچنین تمام وسایل را پیش از سمپاشی ضدعفونی کنید.

علاوه بر این ها اگر جز آن دسته از افرادی هستید که از حیوانات خانگی نگه داری می کنید، باید محل خواب حیوان مورد نظر را با آب گرم به طور کامل شستشو دهید.

سمپاشی ککچگونگی سمپاشی کک

حال که به خوبی با اقدامات لازم پیش از سمپاشی این موجود خون خوار آشنا شدید، وقت آن رسیده است که اطلاعاتی درباره چگونگی سم پاشی به شما ارائه دهیم. در این رابطه باید بدانید که مراحل سمپاشی انواع کک به شکل زیر است:

 1. در مرحله اول باید سم مورد نظر را بر اساس دستور موجود در بروشور آن، با مقدار آب سرد لازم مخلوط کنید و این ترکیب را داخل محفظه سمپاش بریزید.
 2. در مرحله دوم سمپاشی کک باید نازل سمپاش را روی زاویه 45 تا 90 درجه پاشش تنظیم کنید.
 3. حال باید دور تا دور محیط مورد نظر همچون منزل، دفتر کار، اتاق خواب، خوابگاه و غیره را به شکل نواری سمپاشی کنید. چنان که این سم پاشی نواری باید با عرض 15 تا 30 سانتی متر انجام شود.
 4. سپس تمامی وسایل از جمله فرش های آلوده در محل مورد نظر را باید به طور کامل سم پاشی کنید. زیرا کک ها از جمله موجوداتی هستند که بیشتر در بافت فرش ها پنهان می شوند.
 5. پس از این مراحل برای سمپاشی کک باید نازل سمپاش را روی حالت سوزنی به صورت مستقیم یا تیز تنظیم کنید.
 6. در این مرحله وقت سمپاشی شکاف ها و درزهای دیوارها و کف رسیده است. زیرا در این قسمت ها بیش از دیگر بخش ها تخم کک ها وجود دارد.

علاوه بر این مراحل، پس از سمپاشی کک نیز باید اقداماتی را انجام دهید. زیرا در غیر این صورت ممکن است که از نظر سلامتی و در صورت برخورد با ذرات سم، اعضای خانواده یا شما تحت خطر باشید. بنابراین در ادامه به ذکر این اقدامات می پردازیم تا با اطلاع از آن ها از بروز هر گونه مشکل و خطر جلوگیری کنید.

اقدامات لازم پس از سم پاشی حشره کک

توجه داشته باشید که بلافاصله پس از انجام سم پاشی کک، وارد محیط نشوید بلکه در صورتی که هوادهی به صورت کامل انجام شد و سموم خشک شد، می توانید به محل مورد نظر وارد شوید. همچنین بعد از سمپاشی کک حتما درب و پنجره های محیط مورد نظر را باز بگذارید که جریان هوا اتفاق بیفتد. زیرا انواع سموم کک تا زمانی که خشک نشده باشند، خطر آفرین هستند و باعث مسمومیت می شوند.

نکته دیگر در این رابطه این است که اگر پیش از سمپاشی خوراکی ها را جمع آوری نکرده اید و آن ها به سم مورد استفاده آغشته شده اند، این خوراکی ها را دور بریزید. زیرا با مصرف آن ها ممکن است دچار مسمومیت و مشکلات دیگر شوید.

همچنین پس از سمپاشی کک باید مجدد نظافت و شستشو انجام شود و وسایل موجود در فضا را تمیز کنید. در این رابطه جالب است بدانید که استفاده از بخارشوی در این مرحله بسیار مفید است و باعث می شود که از بروز هر گونه خطر جلوگیری شود و نتیجه مطلوب را دریافت کنید.

علاوه بر نکات ذکر شده، اگر به دنبال کسب نتیجه بهتر هستید، پیشنهاد می دهیم که چهارده روز پس از اولین سمپاشی، مجدد به همین شکل نسبت به نابودی کک ها اقدام کنید.

چه کسانی با مشورت پزشک وارد محل سمپاشی شده شوند؟

هنگام از بین بردن کک ها توجه داشته باشید که ورود برخی افراد به محل سمپاشی شده باید طبق دستور پزشک انجام شود. چنان که شاید نیاز است پیش از ورود این افراد اقداماتی انجام شود که سلامتی آن ها تحت خطر نباشد. گروه هایی که پیش از ورود به محل سم پاشی شده باید با پزشک مشورت کنند، عبارتند از:

 • زنان باردار؛
 • کودکان؛
 • افراد دچار بیماری های کلیوی؛
 • افراد دچار بیماری های قلبی؛
 • افراد دچار حساسیت های پوستی؛
 • و غیره.

دقت داشته باشید که اگر این افراد بدون مشورت و هماهنگی با پزشک وارد محیط سمپاشی شده شوند، ممکن است دچار مسمومیت یا حساسیت شوند و در مواردی نیز جان آن ها در خطر خواهد بود.

سمپاشی کک در تهرانسمپاشی برای نابودی کک ها را به کدام مرکز بسپاریم؟

تا بدین جا با چگونگی سمپاشی کک و نکات قبل و بعد از آن آشنا شدید. حال شاید برای برخی از شما سوال پیش آمده باشد که این کار را باید خودتان انجام دهید یا به مراکز به خصوصی بسپارید؟

در این رابطه باید بدانید بهتر است سمپاشی کک را به متخصصان آن بسپارید. زیرا در غیر این صورت نه تنها هزینه کک زدایی افزایش پیدا می کند بلکه ممکن است سمپاشی به خوبی انجام نشود و نتیجه مورد نظر را دریافت نکنید.

در صورتی که اگر این کار را به شرکت های سمپاشی کک بسپارید، به بهترین شکل انجام می شود و از حضور این موجودات در محل زندگی خود نجات پیدا می کنید. ضمن اینکه از خدمات بسیاری نیز بهره مند خواهید شد.

البته توجه داشته باشید که مراکز بسیاری در زمینه سم پاشی کک فعالیت می کنند و از این بین فقط برخی از آن ها معتبر هستند. بنابراین اگر می خواهید از بهترین خدمات بهره مند شوید و سمپاشی به بهترین شکل انجام شود، به ویژگی های معتبرترین مراکز از جمله موارد زیر توجه داشته باشید.

سمپاشی انواع حشرات به صورت تضمینی

زمانی که می خواهید به شرکت سمپاشی کک مراجعه کنید، پیش از هر چیز دقت کنید که سمپاشی برای چه حشراتی را انجام می دهند. به طور کلی بهترین شرکت های فعال در این زمینه سم پاشی حشرات گوناگون از جمله موارد زیر را برعهده می گیرند:

 • پشه؛
 • سوسک ریز؛
 • سوسک بزرگ؛
 • ساس؛
 • کنه کبوتری یا مایت؛
 • موش؛
 • مارمولک؛
 • مار؛
 • کنه؛
 • موریانه یا ریشمیز؛
 • کک؛
 • و بسیاری موارد دیگر.

پس در صورتی که به این مراکز مراجعه کنید، اطمینان خواهید داشت که برای سمپاشی از سموم مخصوص حشره مورد نظر شما استفاده می کنند. علاوه بر این تجهیزات و عملکردی متناسب با حشره آزاردهنده در محیط شما از جمله کک خواهند داشت.

بنابراین دیگر نگرانی بابت اینکه همچنان پس از سمپاشی با موجودات خون خوار مواجه شوید را نخواهید داشت. زیرا این مراکز به صورت تضمینی خدمات لازم را انجام می دهند و در صورت بروز هر گونه مشکل امکان اعتراض برای شما وجود دارد.

سمپاشی انواع کک در مکان های مختلف

از دیگر ویژگی های قابل توجه شرکت های معتبر فعال در این زمینه، باید به ارائه خدمات سمپاشی در مکان های مختلف اشاره کنیم. کک ها و دیگر حشرات ممکن است علاوه بر منازل به مکان های دیگر نیز هجوم بیاورند.

در این شرایط باید به مرکزی مراجعه کنید که تجهیزات، امکانات و کارشناسان لازم برای کک زدایی در مکان های گوناگون را داشته باشد. زیرا در غیر این صورت از خدمات لازم در این زمینه برای مکان مورد نظر بهره مند نخواهید شد.

در این رابطه باید بدانید بهترین شرکت سمپاشی کک از جمله سمپاش باشی علاوه بر منزل نسبت به کک زدایی در مکان های زیر نیز اقدام می کند:

 • رستوران،
 • بیمارستان،
 • خوابگاه،
 • هتل،
 • ادارات،
 • کارخانه ها،
 • کافی شاپ،
 • داروخانه،
 • و بسیاری موارد دیگر.

بنابراین اگر قصد دارید مکانی جز منزل خود را سمپاشی کنید، حتما توجه داشته باشید که مرکز مورد نظر قابلیت ارائه خدمات در آن مکان را داشته باشد.

شرکت سمپاش باشی فروش سمسمپاشی ارگانیک و طبیعی و بدون ضرر برای انسان

یکی از مهم ترین خصوصیات شرکت های معتبر در زمینه سم پاشی انواع حشرات از جمله کک، این است که از سموم ارگانیک و طبیعی استفاده می کنند. زیرا استفاده از سموم شیمیایی و غیربهداشتی برای سلامتی انسان ها، حیوانات و گیاهان موجود در فضا بسیار خطرناک است.

چنان که از جمله عوارض سمپاشی کک با سموم غیربهداشتی باید به موارد زیر اشاره کنیم:

 • استفاده از هر گونه سم غیربهداشتی برای از بین بردن کک ها، در صورتی که افراد با آن تماس داشته باشند باعث تغییرات سلولی در فرد می شود. به طوری که این تغییرات، افزایش فعالیت های عصبی را به همراه دارد.
 • استفاده از سموم غیربهداشتی تغییراتی در سرعت فعالیت های بدن همچون تپش قلب، تعریق و تنفس ایجاد می کند. به طوری که تپش قلب را افزایش و تنفس را کاهش می دهد.
 • از دیگر عوارض مصرف سموم غیراستاندارد باید به بروز انواع بیماری یا حتی مرگ در موجودات زنده به خصوص انسان ها اشاره کنیم.

بنابراین اگر می خواهید به مرکزی برای سمپاشی کک مراجعه کنید، پیش از هر چیز توجه داشته باشید که از سموم بدون ضرر برای انسان و طبیعی استفاده کنند. به این شکل نه تنها کک های موجود در محیط نابود می شوند بلکه خیال شما از بابت حفظ سلامتی خود و خانواده راحت خواهد بود.

دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت

از آنجاکه سمپاشی حشرات بر سلامتی انسان ها تاثیر مستقیمی دارد، مراکز معتبر فعال در این زمینه باید زیر نظر وزارت بهداشت فعالیت کنند. زیرا در غیر این صورت ممکن است از سمومی استفاده کنند که برای شما خطرناک باشد.

همچنین این امکان وجود دارد که اقداماتی انجام دهند که موجب بروز مشکلات جدی برای شما و اعضای خانواده تان شود. در این صورت اگر مرکز مربوطه زیر نظر وزارت بهداشت فعالیت نکند، شما علاوه بر اینکه دچار آسیب می شوید بلکه امکان شکایت یا دریافت خسارت را ندارید.

به همین دلیل توصیه می کنیم پیش از مراجعه به هر شرکت سمپاشی کک بررسی کنید که مجوز رسمی از وزارت بهداشت داشته باشد. به عنوان مثال جالب است بدانید که مجموعه سمپاش باشی دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت به شماره ثبت ۶۵۷۵۸۸ است.

سمپاشی بدون نیاز به تمیزکاری و شستشو

امروزه گفته می شود که پیش از سمپاشی کک و پس از آن باید نسبت به شستشو و تمیزکاری محیط اقدام کنید. چنان که تمامی وسایل موجود در فضای مورد نظر باید شستشو داده شوند. حال جالب است بدانید برخی از مراکز همچون سمپاش باشی از سمومی استفاده می کنند که در صورت سم پاشی کک با آن ها نیازی به شستشوی محل یا وسایل نیست.

در این صورت دیگر دچار اتلاف وقت و خستگی ناشی از شستشو و تمیزکاری نخواهید شد. زیرا به راحتی سمپاشی توسط کارشناسان این مراکز انجام می شود و پس از خشک شدن سم وارد محیط می شوید و نیاز به هیچ اقدامی نیست.

سمپاشی در کم ترین زمان

یکی از مهم ترین مسائل در رابطه با سمپاشی کک، زمان است. هنگامی که شما با وجود این حشرات در منزل خود مواجه می شوید، باید در کم ترین زمان ممکن نسبت به نابودی آن ها اقدام کنید. زیرا این حشرات خون خوار هستند و باعث بروز التهاب، قرمزی و خارش روی پوست می شوند.

به همین دلیل اگر با وجود آن ها شما نیز کودکی در منزل خود داشته باشید، شرایط حادتر می شود. زیرا کودکان در برابر این حشرات آسیب پذیرتر هستند. بنابراین در چنین موقعیتی بهترین کار این است که به شرکتی برای سمپاشی مراجعه کنید که در کوتاه ترین زمان کک های موجود در محیط منزل یا اتاق خواب شما را نابود کند. به این شکل نه تنها دیگر دچار خارش و عوارض گزیدگی کک ها نمی شوید بلکه از خطرات احتمالی برای اعضای خانواده و کودکان خود نیز جلوگیری خواهید کرد.

سم پاشی بدون نیاز به ترک محل

در بسیاری موارد اگر بخواهید محیطی را سمپاشی کنید، شرکت های سمپاشی تهران یا شهرستان ها از شما درخواست می کنند که محل مورد نظر را ترک کنید. زیرا بسیاری از سموم برای انسان ها خطرناک هستند و در زمان انجام سم پاشی اگر حضور داشته باشید، دچار مسمومیت خواهید شد.

اما جالب است بدانید که امروزه برخی از شرکت ها از سموم و تجهیزاتی استفاده می کنند که نیازی به تخلیه محل نیست. در این صورت دیگر برنامه های زندگی شما با اختلال مواجه نمی شود و به راحتی عملیات سمپاشی را انجام می دهید.

دریافت مناسب ترین هزینه کک زدایی

آیا شما نیز جز آن دسته از افراد هستید که به دلیل قیمت بالای خدمات شرکت سمپاشی، خودتان برای نابودی کک ها اقدام می کنید؟ آیا می دانید خطرات این کار نسبت هزینه سمپاشی کک بیشتر است؟

در این رابطه باید بدانید هزینه های دریافتی توسط مجموعه های فعال در این زمینه کاملا متفاوت است. زیرا قیمت سم پاشی کک بر اساس عوامل گوناگونی از جمله موارد زیر مشخص می شود:

 • متراژ محیط مورد نظر برای سم پاشی؛
 • نوع سم قابل استفاده برای نابودی کک ها؛
 • تعداد دفعاتی که نیاز است سمپاشی انجام شود؛
 • و بسیاری موارد دیگر.

حال با توجه به این موارد باید بدانید معتبرترین شرکت های فعال در این زمینه در برابر ارائه بهترین خدمات، کم ترین هزینه را دریافت می کنند. چنان که شما دیگر مجبور به تهیه سم، تجهیزات و غیره نخواهید بود.

زیرا کارشناسان متخصص این مجموعه ها با تمامی امکانات نسبت به نابودی حشرات خون خوار محیط مورد نظر شما اقدام می کنند و هزینه دریافتی آن ها نسبت به زمانی که خودتان دست به کار شوید کم تر خواهد بود.

نکته دیگر در این رابطه این است که اگر برای سمپاشی کک های منزل خود از شرکت های آنلاین کمک بخواهید، هزینه کم تری پرداخت می کنید. علاوه بر این ممکن است خدمات رایگان و تخفیف های ویژه نیز بهره مند شوید.

در نتیجه

از آنجا که امروزه حضور حشراتی همچون کک ها در محیط زندگی مردم آزاردهنده شده است، در این مقاله هر آنچه که باید در رابطه با سم پاشی کک بدانید برای شما شرح داده شد. به طوری که با انواع سم، اقدامات لازم پیش و پس از سمپاشی و حتی چگونگی این عمل آشنا شدید.

همچنین دانستید که بهتر است این کار را به مراکز معتبر فعال در این زمینه بسپارید تا نتیجه مطلوبی دریافت کنید. در این راستا به ویژگی های مجموعه های سمپاشی معتبر از جمله دریافت کم ترین هزینه سمپاشی کک، سمپاشی در زمان کوتاه، استفاده از سموم طبیعی و غیره اشاره شد.

در نهایت باید بدانید که مجموعه سمپاش باشی تمامی ویژگی های ذکر شده را دارد و بهترین خدمات را برای مشتریان خود در نظر گرفته است. چنان که علاوه بر موارد گفته شده سمپاشی توسط این مجموعه به صورت تضمینی انجام می شود و مبلغ پس از اتمام کار و رضایت مشتری دریافت خواهد شد. بنابراین برای دریافت این خدمات با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *