به خدمات ما چند ستاره میدی؟

سمپاشی هتل

قطعاً یکی از مهم ترین معیارهای انتخاب یک هتل از سوی مسافران تمیزی این محیط است. از آن جایی که افراد قرار است در این هتل اقامت داشته باشند، وسایل خود را درون اتاق اختصاصی خود قرار دهند، روی تخت های این هتل ها بخوابند و از غذای رستوران هتل میل کنند، طبیعی است که تمیزی و بهداشت هتل برای آن ها در اولویت باشد.

شماره های تماس:

09353045003

مشاهده مواردی مثل حشرات مختلف و آفات می توانند به شدت روی شهرت یک هتل تأثیر منفی داشته باشند. برای همین این موضوع باید توسط مدیریت هتل خیلی مورد توجه قرار داده شود.

یکی از بهترین و موثرترین راه ها برای جلوگیری از ورود حشرات، آفات و جانوران موذی به درون هتل ها سمپاشی هتل است. با این کار به خوبی می توان جلوی به خطر افتادن اعتبار و درآمد هتل را گرفت.

اگر دوست دارید بیشتر در مورد سمپاشی هتل و هزینه سمپاشی هتل بدانید حتماً این مطلب را تا آخر دنبال کنید. همچنین اگر به دنبال یک شرکت سمپاشی هتل به منظور سمپاشی تضمینی هتل هستید قطعاً این مطلب برای شما بسیار مفید خواهد بود. چرا که در انتها با بهترین مرکز سمپاشی هتل در تهران آشنا خواهیم شد. با ما همراه باشید:

سمپاشی هتلحشرات و جانوران موذی در بخش آشپزخانه و غذاخوری هتل

به طور معمول احتمال آلودگی بخش هایی از هتل مثل آشپزخانه و رستوران به آفات بسیار زیاد است. اهمیت بهداشت در این بخش ها باعث شده که مدام بازرسی هایی توسط بازرسان بهداشت از این بخش های هتل صورت گیرد. برای همین به منظور جلوگیری از دریافت اخطار نیاز است که به صورت جدی به بهداشت این بخش توجه شود.

در این بخش ممکن است حشراتی مثل مگس ها و سوسک ها نفوذ کرده و لانه کنند. ساده ترین راه برای پاکسازی این محیط ها از هر نوع آلودگی و آفتی، سمپاشی هتل است.

حضور جوندگان در هتل ها

یکی دیگر از مواردی که اهمیت سمپاشی هتل ها را بیشتر می کند نفوذ جوندگانی مثل موش ها به بخش های مختلف هتل است. جوندگان ضمن آلودگی هایی که به همراه داشته به اعتبار هتل نیز صدمه ای سنگین وارد خواهند نمود.

آشپزخانه هتل ها به دلیل بوی غذا و وجود مواد غذایی مختلف محیطی ایده آل برای زندگی بسیاری از موش ها هستند. برای همین نیاز است که به موقع و منظم اقدام به سمپاشی هتل شود و درزها را به خوبی پوشاند.

چرا در بخش های مختلف هتل، آفات و حشرات جمع می شوند؟

 1. به طور معمول فضای آشپزخانه هتل ها به صورت مداوم دارای آب، غذا و درجه حرارت بالاست. برای همین آفات به راحتی می توانند در محیط های این چنینی به زندگی و تکثیر بپردازند.
 2. گاهی برخی از مسافرها بر روی لباس یا درون چمدان خود به صورت ناخواسته و ناآگاهانه آفاتی را به همراه خواهند داشت. همین یکی دو حشره یا آفتی که از این طریق وارد هتل و یک اتاق می شوند به راحتی زمینه آلودگی کل هتل را بعد از مدتی کوتاه فراهم می کنند.

به طور معمول حشراتی مثل سوسک آلمانی و ساس به راحتی از این طریق به محیط نفوذ پیدا می کنند.

در هر دو صورت سمپاشی هتل می تواند کارسازترین گزینه برای جلوگیری از ورود حشرات و رشد و تکثیر آن  ها باشد.

علاوه بر آن سمپاشی هتل باید به صورت دوره ای و منظم انجام شود تا همیشه از تمیزی و پاک بودن هتل از حشرات و آفات مختلف مطمئن بود.

سکونت آفات، حشرات و جانوران موذی در هتل ها

حشرات و آفات به راحتی می توانند در بخش های مختلفی از هتل سکونت پیدا کنند. به طور کلی بخش های مختلفی مثل درزها و شکاف ها محیط مناسبی برای لانه کردن حشرات مختلف در هتل ها به شمار می روند.

در واقع هر محیط کوچک و تاریکی می تواند یک محیط ایده آل برای رشد حشرات و آفات باشد.

شرکت سمپاش باشی فروش سممنبع تغذیه حشرات، آفات و جانوران موذی در هتل ها

در هتل ها گزینه های بسیار متنوعی برای تغذیه این جانوران و حشرات وجود دارد. در واقع حشرات و آفات از کوچکترین منبعی می توانند نیاز خود را برطرف کرده و در محیط رشد و پرورش پیدا کنند.

گاهی حتی در محیط هتل موادی مثل چسب، مو، مقوا و کارتن نیز سبب نفوذ حشرات و رشد و تکثیر آن ها خواهند شد.

در محیط هایی مثل هتل ها رعایت نکردن بهداشت، انبار کردن وسایل و نگهداری وسایل کهنه باعث می شود به راحتی حشرات و جوندگان در محیط رشد پیدا کنند.

بهترین شرکت سمپاشی هتل

با گرم شدن هوا و رسیدن فصل تابستان، هر هتل، مسافرخانه و مراکز این چنینی روش های پیشگیرانه ای را در این زمینه به کار می گیرند. بی شک بهترین و موثرترین راه سمپاشی هتل است. با توجه به اهمیت این موضوع نیاز است که این کار زیر نظر یک مجموعه حرفه ای انجام شود.

از آن جایی که این روزها شرکت های غیرحرفه ای بسیاری در این زمینه ورود پیدا کرده اند به سختی می توان به هر شرکتی اعتماد کرد. خیلی از شرکت ها در این زمینه از سم های ارزان و شیمیایی استفاده می کنند. اما متأسفانه این سم ها می توانند مضرات بسیاری را به همراه داشته باشند.

از دیگر معایب سمپاشی هتل توسط این شرکت ها می توان به موارد زیر اشاره نمود:

مضرات سپردن سمپاشی هتل به شرکت های غیرحرفه ای و نامعتبر

1. نیاز به تخلیه محیط

به طور معمول این شرکت ها از شما تقاضا می کنند برای مدتی یکی دو روزه هتل را تعطیل کنید. این در حالی است که این کار می تواند هتل را متحمل ضرر مالی بسیاری نماید. در واقع فضاهایی مثل هتل ها و بخش رستوران و غذاخوری آن ها حتی برای یک روز نیز نمی تواند تعطیل بماند.

برای همین سپردن سمپاشی هتل به این شرکت ها می تواند برای هتل بسیار هزینه بر باشد.

 

2. نیاز به شستشوی محیط پس از سمپاشی

اکثر شرکت های غیرحرفه ای به شما خواهند گفت که بعد از سمپاشی هتل نیاز است تمامی وسایل و بخش های هتل مورد شستشو قرار بگیرند. این کار بسیار زمانبر و پردردسر است. و از طرفی باز هم نیازمند تعطیل ماندن هتل برای مدتی بیشتر می باشد.

 

3. عدم اطمینان از نتیجه گیری

این شرکت ها اگر چه هزینه قابل توجهی را به بهانه های مختلف از شما دریافت خواهند کرد اما باز هم هیچ اطمینانی نیست که در این زمینه به شما خدماتی مطمئن دهند. در واقع تمامی این مراحل پر دردسر می تواند بدون گرفتن هیچ نتیجه ای باشد و باز هم شاهد آفات و حشراتی در بخش های مختلف باشید.

این شرکت ها به طور معمول شناختی در مورد آفات و حشرات و راه های از بین بردن آن ها ندارند. برای همین اغلب سمپاشی هتل توسط آن ها موفقیت آمیز نخواهد بود.

اگر دوست دارید با هیچ یک از مشکلات ذکر شده رو به رو نشوید بهترین گزینه برای شما مجموعه سمپاش باشی است. این مجموعه بهترین خدمات را در زمینه سمپاشی هتل ارائه خواهد داد. در ادامه بیشتر با ویژگی های این مرکز سم پاشی هتل آشنا خواهیم شد:

سم پاشی هتل در تهرانمجموعه سمپاش باشی بهترین مرکز سمپاشی

 1. مجموعه سمپاش باشی یک شرکت سمپاشی معتبر و کاملاً قانونی است. این شرکت از سوی وزارت بهداشت دارای مجوز می باشد.
 2. این شرکت به منظور سمپاشی هتل، مسافرخانه ها و… از موادی کاملاً طبیعی و اورگانیک بهره می گیرد. این مواد کوچکترین ضرری را بر روی سلامت افراد نخواهد داشت.
 3. با سپردن سمپاشی هتل به این مجموعه نیازی به تخلیه هتل نیست. و تمامی امور طی سریع ترین زمان ممکن انجام خواهد شد. پس از آن نیز هتل می تواند فعالیت خود را از سر بگیرد.
 4. پس از سمپاشی هتل توسط مجموعه سمپاش باشی نیازی نیست که وسایل و محیط شستشو داده شود. برای همین شما هیچ دردسری را در زمینه سمپاشی هتل نخواهید داشت.
 5. تیم سمپاش باشی ارائه دهنده خدمات سمپاشی هتل تضمینی است. برای همین شما می توانید از نتیجه کار مطئمن باشید.
 6. هزینه سمپاشی هتل توسط مجموعه سمپاش باشی با توجه به کیفیت مواد و ارائه خدمات حرفه ای بسیار مقرون به صرفه است.

هزینه سمپاشی هتل

خیلی از افراد در واقع دوست دارند بدانند هزینه سمپاشی هتل چقدر است؟ واقعیت آن است که هزینه سمپاشی هتل به نسبت ضرری که وجود آفات و حشرات موذی می تواند به هتل داران وارد کند بسیار ناچیز است.

قطعاً نه شما به عنوان یک هتل دار و نه مسافرانی که به هتل شما خواهند آمد از دیدن جوندگان و حشرات در بخش های مختلف هتل خوشحال نخواهید داشت. نارضایتی مشتریان می تواند ضررهای مالی بسیاری را برای هتل شما به همراه داشته باشد.

در این بین برخی از شرکت های سمپاشی ضمن ارائه خدماتی حرفه ای قیمت مناسب را برای هزینه سمپاشی در نظر خواهند گرفت. البته گفتنی است که در این زمینه فاکتورهایی نیز سبب تغییر قیمت خواهند داشت.

از بین این فاکتورها می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 1. مساحت فضا
 2. نوع سم مورد استفاده
 3. نوع آفت موجود در هتل
 4. فاصله بین شرکت سمپاشی و هتل مورد نظر

در این بین شما می توانید حرفه ای ترین خدمات را با مناسب ترین قیمت از مجموعه سمپاش باشی بخواهید.

مراحل انجام سمپاشی هتل توسط تیم سمپاش باشی 

در صورتی که قصد دارید امور سمپاشی هتل خود را به حرفه ای ترین تیم سمپاشی یعنی مجموعه سمپاش باشی بسپارید. کافی است مراحل زیر را طی کنید:

 1. با شماره تلفن مرکزسمپاش باشی تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید.
 2. مجموعه سمپاش باشی خیلی زود تیمی از حرفه ای ترین نیروهای مرکز خود را به هتل شما اعزام خواهد نمود.
 3. تمام بخش های هتل توسط تیم سمپاش باشی مورد بررسی قرار خواهند گرفت.
 4. پس از بررسی فضاهای مختلف در نهایت هزینه سمپاشی هتل برآورد خواهد شد.
 5. در صورت رضایت شما عزیزان، تیم سمپاش باشی خیلی زود دست به کار شده و خدمات سمپاشی هتل را انجام خواهند داد.
 6. بسته به نیاز، بهترین مواد به منظور سمپاشی هتل شما به کار برده می شود.
 7. بعد از سمپاشی که در سریع ترین زمان ممکن انجام خواهد شد شما می توانید فعالیت هتل را از سر بگیرید.

 

راهکارهایی برای جلوگیری از نفود دوباره حشرات و آفات در هتل

 1. به موقع و در زمان های مشخص اقدام به سمپاشی هتل کنید.
 2. نسبت به نظافت بخش های مختلف هتل توجه ویژه ای داشته باشید.
 3. درب ها و پنجره ها را با توری یا مانع این چنینی بپوشانید تا حشرات پرنده امکان ورود به داخل هتل را نداشته باشند.
 4. همواره فاضلاب هتل را تمیز نگه دارید. چرا که سوسک ها به راحتی از این راه بخش های مختلف هتل راه پیدا می کنند.
 5. سطل های زباله منبعی مهم برای رشد و تکثیر حشرات و آفات مختلف هستند. برای همین حتماً به موقع و منظم سطل ها را خالی کنید.
 6. مطمئن گردید که درون هتل هیچ شکافی به منظور ورود موش ها و حشرات وجود ندارد.

حرف آخر

در این مطلب سعی شد به خوبی در مورد اهمیت سمپاشی هتل صحبت شود. این موضوع یکی از روتین هایی است که حتماً به صورت دوره و منظم باید توسط هتل داران مورد توجه قرار داده شود.

وجود هر نوع آفتی در محیط هتل می تواند خدشه ای بزرگ به اعتبار هتل وارد کند. از آن جایی که هتل ها اقامتگاه مهمانان داخلی و خارجی بسیاری هستند نیاز است که همواره به بهترین شکل برای تمیز نگه داشتن این محیط ها اقدام شود.

سمپاشی هتل یکی از ساده ترین راه ها برای جلوگیری از ورود هر نوع حشره، آفت و جانور موذی به هتل است. برای همین هر هتل داری برای حفظ موقعیت کاری خود و نیز سرپا نگه داشتن کسب و کار خود باید آن را انجام دهد.

این کار برای داشتن اثربخشی مناسب نیاز است که توسط یک تیم حرفه ای انجام شود. در این زمینه اعتماد به شرکت های غیرمعتبر می تواند نتایج جبران ناپذیری را به همراه داشته باشد.

شرکت سمپاش باشی یکی از گزینه هایی است که با خیال آسوده می توانید سمپاشی هتل خود را به آن بسپارید. این مجموعه صفر تا صد امور سمپاشی هتل شما را انجام خواهد داد.

با سمپاشی هتل توسط تیم سمپاش باشی اعتبار و سرمایه خود را به بهترین شکل حفظ کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *