به خدمات ما چند ستاره میدی؟

سمپاشی موش

موش ها را می توان جانورانی موذی و بسیار مخرب دانست. واقعیت آن است که مواد غذایی مصرفی موشی ها در طی یک سال برابر با غذای 130 میلیون نفر است. برای همین حمله آن ها به مواد غذایی می تواند خسارات مالی زیادی را به همراه داشته باشد.

موش ها به دلیل این که دندان های آن ها رشدی خیلی سریع دارند مجبور هستند مدام در حال جویدن باشند. برای همین خسارات وارده از سوی آن ها تنها به مواد غذایی محدود نمی شود و گاهی در بسیاری از محیط ها تجهیزات انبارها، تأسیسات کارخانجات، کابل های برق و مخابرات را نیز تخریب می کنند.

تخریب این تجهیزات می تواند گاهی در کارخانه ها باعث خاموشی ناگهانی شود و حتی ممکن است تا مدت ها محل تخریب شده قابل شناسایی نباشد و کارخانه یا محل کار متوقف و لنگ بماند. این موضوع حتی گاهی در محیط هایی مثل بیمارستان ها هم ممکن است رخ دهد که بسیار فاجعه بار خواهد بود.

 برای همین نیاز است که حتماً پیش از رخ دادن چنین اتفاقاتی محیط ها را با سمپاشی موش و دفع موش از هر نوع موشی پاکسازی کرد. در این مطلب بیشتر در مورد سمپاشی موش آشنا خواهیم شد، با ما همراه باشید:

انواع موش ها

به طو کلی موش هایی که وارد محیط هایی مثل خانه ها، کارخانه ها، بیمارستان ها، آشپزخانه ها، رستوران ها و حتی هتل ها می شوند دارای انواع مختلفی هستند. به منظور موفقیت هر چه بیشتر در پروسه سمپاشی موش در وهله اول نیاز است که با انواع موش ها آشنا شویم:

1. موشی نروژی یا قهوه ای

این موش ها نام های مختلفی دارند و ممکن است حتی شما این نوع از موش ها را با نام هایی مثل موش صحرایی، موش کشتی یا موش بندر بشناسید. بیشتر این موش ها در محیط هایی مثل تأسیسات، فاضلاب ها، کانال های زیر زمینی، انبارهای کارخانه های صنعتی و مواد غذایی دیده می شوند.

این نوع از موش ها را می توان جزو مخرب ترین گروه موش ها به شمار آورد. این موش ها علاقه زیادی به کندن کانال و تونل زیر زمینی دارند. تا جایی که گاهی تونل هایی ایجاد می کنند که گاهی چندین راه ورود و خروج برای خود حفر می کنند.

تلنبار کردن زباله و نخاله های ساختمانی باعث می شود محیطی بسیار ایده آل برای رشد این موش ها فراهم شود. طول بدن این موش ها بین 25 تا 30 سانتی متر است. به رنگ قهوه ای می باشند و زیر شکم آن ها خاکستری متمایل به سفید است.

هر موش نروژی در طی یک سال 9 بار تولید مثل می کند و در هر بار 7 موش به دنیا می آورد. این موش ها به خوبی قادر به شنا کردن هستند و قابلیت گوشتخواری هم دارند. برای همین عدم اقدام به موقع جهت سمپاشی موش می تواند خطرات زیادی را به همراه داشته باشد.

2. موش سیاه یا موش سقف

این موش ها هم ممکن است به نام موش انباری یا موشی کشتی معروف باشند. بدن این موش های فرز و چابک قهوه ای تیره یا سیاه خاکستری با لکه های سفید خاکستری است. این نوع از موش ها در واقع همه چیز خوار هستد و به هر نوع منبع غذایی مثل میوه، سبزیجات، حبوبات و… حمله می کنند.

این موش ها با وجود برخورداری از جثه ای بزرگ و سنگین به دلیل قدرت بدنی بالایی که داشته، به آسانی از ارتفاع بالا می روند. حتی تله های چسبی هم جوابگوی این نوع از موش ها نیست و به راحتی می توانند از روی آن ها عبور کنند.

این موش ها به راحتی می توانند طعمه مسموم و غیر مسموم را از هم تشخیص دهند و برای همین برای از بین بردن آن ها نیاز است تا از یک شرکت دفع موش حرفه ای کمک گرفت تا به خوبی سم پاشی موش را انجام دهد.

3. موش خانگی

این موش های شب فعال خاکستری متمایل به قهوه ای هستند و وزن آن ها بین 15 تا 30 گرم است. موش های خانگی ترجیح می دهند به جای ساخت لانه جایی را بین شکاف دیوارها و پشت وسایل انباری برای زندگی پیدا کنند.

هر موش خانگی قادر است تا 60 موش دیگر را به وجود آورد. این موش ها به منبع آب خاصی نیاز ندارند و قادر هستند از طریق سیستم تغلیظ ادرار در کلیه آب زیادی را برای خود ذخیره کنند و یا آب مورد نیاز بدن خود را از آب درون مواد غذایی بگیرند.

این موش ها این روزها در بسیاری از ساختمان های مسکونی و کارخانجات وجود دارند. بیماری های بسیاری از سوی این موش ها قابل انتقال هستند که از بین آن ها می توان تب راجعه، زرد زخم، سالک، طاعون و.. را نام برد. این موش ها حتی از سوراخی به قطری سانتی متر هم قابل عبور هستند.

برای رهایی از دست این نوع از موش ها نیز بهترین و موثرترین راه سمپاشی موش است.

شرکت موش گیری تهرانتولید مثل موش ها

به طور معمول هر موش 8 تا 10 هفته طول می کشد تا بالغ شود. پس از آن هر جفت موش قادر به تولید 8 الی 16 موش هستند. این موضوع باعث می شود خیلی زود تعداد آن ها زیاد شود.

با اقداماتی به موقع مثل سمپاشی موش می توان به خوبی از زیاد شدن این جانوران جلوگیری کرد. چون که همان طور که گفته شد این جانوران خیلی زود زاد و ولد کرده و تعداد آن ها زیاد می شود. در حالی که به کمک یک شرکت مبارزه با موش به خوبی می توان خانه یا محل کار خود را از آسیب ها و خرابی هایی که این جانوران به جا می گذارند حفظ کرد.

راه های تشخیص وجود موش در خانه یا محل کار

 به طور معمول موش ها در شب فعالیت دارند و این موضوع باعث می شود خیلی از افراد تا مدت ها از وجود موش ها در محل زندگی یا محل کار خود اطلاعی نداشته باشند. اگر به وجود موش در محل مورد نظر مشکوک هستید. با استفاده از راهکارهایی که در ادامه آورده خواهند شد شما می توانید وجود موش را به راحتی تشخیص دهید.

1. با استشمام بو

یکی از ساده ترین راه ها برای تشخیص وجود موش ها در محل، توجه به بوهاست. به طور معمول موش ها در دور و ور قلمروی خود بویی تولید می کنند که این بوی متفاوت می تواند شما را از وجود موش ها آگاه کند.

 

2. از طریق وجود فضله ها

موش ها در محیط فضله های خود را به جا می گذارند و با توجهی به دور و ور می توان به خوبی این نشانه ها را یافت. فضله موش ها به صورت لکه هایی تیره رنگ هستند. موش ها به طور متوسط در طی 24 ساعت 70 فضله از خود تولید می کنند. برای همین پیدا کردن فضله آن ها در محیط کار چندان دشواری هم نیست.

 

3. آسیب دیدگی مواد غذایی یا وسایل چوبی

موش ها برای تغذیه کردن مواد غذایی یا وسایل چوبی و حتی در کارخانه ها تجهیزات مختلف را هدف قرار می دهند. برای همین آسیب دیدگی بی دلیل وسایل یا بسته های واد غذایی شبیه خون زده شده می توانند نشانه ای از وجود این جانوران در محل باشند.

 

4. تولید صدا توسط موش ها

وجود صداهایی عجیب و غریب در شب ها نیز از دیگر نشانه های وجود موش ها در محل زندگی یا کار شما هستند. موش ها به ویژه در شب ها صداهایی از خود تولید می کنند. در واقع به دلیل حمله آن ها به وسایل مختلف ممکن است شما صداهایی مثل جویدن چوب، لوله ها، سیم ها، کابل ها و… را در سکوت شب بشنوید.

شرکت سمپاشی موش

 

بهترین مرکز سمپاشی موش

اگر شما هم از دست تبلیغات دروغین خسته شده اید و دوست دارید برای سمپاشی موش به سراغ یک مرکز حرفه ای بروید؛

اگر دوست دارید با هزینه ای مناسب بهترین خدمات سمپاشی موش را دریافت کنید؛

اگر به دلیل داشتن بچه کوچک یا داشتن حساسیت یا بیماری تنفس یکی از اعضای خانواده نمی توانید از سم های شیمیایی استفاده کنید؛

و اگر دوست دارید از خدمات سمپاشی موش تضمینی بهره مند شوید پیشنهاد ما مرکز سمپاش باشی است. مرکز سمپاش باشی یکی از حرفه ای ترین مراکز سمپاشی در تهران است. در ادامه بیشتر با ویژگی های این مرکز به عنوان بهترین مرکز سمپاشی موش آشنا خواهیم شد:

  1. مرکزسمپاش باشی از تیمی حرفه ای و کاربلد برخوردار است. از این رو به خوبی و به صورت کاملاً حرفه ای خدمات سمپاشی موش را به شما ارائه خواهد نمود.
  2. در زمینه سمپاشی موش و نیز سمپاشی دیگر جانوران و حشرات، تیم سمپاش باشی از موادی کاملاً طبیعی و اورگانیک استفاده می کند. از این رو کوچکترین آسیبی شما و اهل خانواده را در زمان سمپاشی تهدید نمی کند.
  3. گیاهی بودن مواد به کار برده شده توسط تیم سمپاش باشی باعث شده که نیازی به تخلیه محل جهت سمپاشی موش نباشد. در واقع شما می توانید بدون نیاز به جابجایی وسایل از خدمات سمپاشی موش بهره مند شوید. حتی پس از سمپاشی نیز احتیاجی به شستشوی وسایل نیست و شما می توانید به راحتی در خانه خود به زندگی طبیعی خود مشغول شوید یا این که در محل کار خود فعالیت خود را با خیالی آسوده از سر بگیرید.
  4. تیم سمپاش باشی دارای مجوز از سوی سازمان بهداشت است و به صورت کاملاً رسمی و قانونی در زمینه سمپاشی موش فعالیت دارد. از این رو شما با خیالی آسوده می توانید خدمات سمپاشی موش را از این مجموعه بخواهید.
  5. خدمات سریع و به موقع را می توان از دیگر ویژگی های این مجموعه دانست. کافی است با این مرکز تماس بگیرید. بعد از اعلام مشخصات و آدرس خیلی زود نیروهایی از تیم سمپاش باشی به محل شما اعزام خواهند شد. این افراد متخصص خیلی زود بعد از بررسی محل، سمپاشی موش را انجام داده و محیط را از موش ها پاک می کنند.

 

هزینه سمپاشی موش

خیلی از افراد دوس دارند پیش از تماس با مجموعه های سمپاشی موش از هزینه سمپاشی موش اطلاع پیدا کنند. به طور کلی سمپاشی موش به عوامل مختلفی بستگی دارد. در واقع حتماً نیاز است که محل مورد نظر توسط تیم سمپاشی مورد بررسی قرار گیرد.

بعد از بررسی فاکتورهای مختلفی مثل تعداد موش ها و میزان زاد و ولد آن ها در محل، بزرگی یا کوچکی فضا و… می توان هزینه سمپاشی موش را به صورت دقیق مشخص کرد.

در نظر داشته باشید که به هر مجموعه سمپاشی نمی توان در این زمینه اطمینان کرد. در واقع این گونه نباشد که تنها به دنبال خدمات ارزان باشید. حتماً کیفیت کار و تخصص مرکز سمپاشی موش انتخابی را در نظر بگیرید.

مطمئن باشید که شرکت سمپاشی انتخابی از بهترین مواد برای دفع موش ها استفاده می کند. مواد شیمیایی می توانند آسیب های بسیار مخربی را بر روی سلامتی شما به جا بگذارند.

برای همین گاهی پرداخت هزینه کمی بیشتر می تواند برای شما در دراز مدت بسیار مقرون به صرفه باشد. در واقع با یک بار هزینه درست می توانید برای همیشه با جانوران موذی محل زندگی یا محیط کار خود خداحافظی کنید.

در این بین مرکز سمپاش باشی همواره در تلاش است تا با استفاده از موادی درجه یک، به کارگیری نیروهایی کار بلد و متخصص و همچنین در نظرگیری هزینه سمپاشی موش مناسب بهترین خدمات را به مشتریان خود در این زمینه ارائه کند.

 

حرف آخر

وجود موش ها در هر محیطی می تواند بسیار آزاردهنده باشد. این جانوران به هیچ چیز رحم نمی کنند و به خاطر ذاتی که داشته همه چیز را هدف قرار داده و به آن ها آسیب می رسانند.

از سویی این جانوران در کنار ضرر مالی برای انسان ها خطر جانی هم به همراه دارند. موش ها بسیار آلوده هستند و بیماری های زیادی را انتقال می دهند. برای همین برای حفظ خود، خانواده و اطرافیان از بیماری های مختلف نیاز است که در محیطی پاک و به دور از این جانوران زندگی کرده و یا به کار مشغول شویم.

تیم سمپاش باشی در زمینه سمپاشی موش و یا سمپاشی حشرات مختلف در کنار شما عزیزان است. کافی است با این مرکز تماس گرفته و باقی امور را به نیروهای کاربلد این تیم بسپارید.

تیم تخصصی سمپاش باشی تا پاکسازی کامل محیط از این جانوران موذی در کنار شماست.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *