4/5 - (4 امتیاز)

سمپاشی کنه کبوتر به صورت تضمینی توسط مجموعه سمپاش باشی (مرکز تخصصی سمپاشی کنه تهران)
ممکن است افراد برای از بین بردن کنه کبوتر و نابودی کنه کبوتر و ریشه کن کردن کنه کبوتر شروع به شستشوی البسه کنند و آنها را ضدعفونی کنند اما این کار فایده‌ای ندارد و کنه کبوتر را از بین نمی برد. روش‌هایی که شما برای از بین بردن کک یا شپش به کار می برید، در مورد کنه کبوتر بی تاثیر است. برای جواب دهی و تاثیر صدردصد حتما باید از سمپاشی کنه کبوتر به صورت اصولی استفاده شود.

کنه کبوتر حشره‌ای بسیار موذی است و به راحتی خودش را از دید انسان‌ها مخفی می کند و از طرفی سرعت تولید مثل بالایی دارد. تنها راه از بین بردن کنه کبوتر، سمپاشی اصولی کنه کبوتر با سم مخصوص ساس است.

سمپاشی کنه کبوتر در شرکت سمپاش باشی به سه صورت انجام می شود:

 • سمپاشی کنه کبوتر با سم مایع: که بعد از سمپاشی باید به مدت 8 ساعت محل را ترک کرد. سپس باید تمامی البسه شسته شوند.
 • سمپاشی کنه کبوتر با گاز: که در این روش نیاز به شستشوی البسه نیست اما باید به مدت 48 ساعت محل را ترک کرد.
 • سمپاشی کنه کبوتر با سموم ترکیبی مایع و گاز: که با ترکیب دو یا سه سم مایع و سم گاز انجام می شود، که بهترین روش سمپاشی کنه کبوتر می باشد. این روش سمپاشی نیاز به ترک محل به مدت دو روز دارد و لباس ها قبل از استفاده باید شستشو شوند.

لازم به ذکر است که سمپاشی کنه کبوتر توسط مجموعه سمپاش باشی به صورت تضمینی و بالاترین کیفیت انجام شده و کارشناس در اسرع وقت به محل شما جهت ارائه خدمات ارسال می گردد.

در جایی که کنه کبوتر زیاد است یا اقدامات قبلی موثر واقع نشده‌اند بهتر است این سموم به صورت ترکیبی انجام شوند، یعنی سمپاشی کنه کبوتر با سموم مایع و گاز با هم انجام شود. برای سمپاشی کنه کبوتر باید کلیه شکاف‌ها و درزهای روی دیوار و زمین، تخت خواب، مبلمان و وسایل خانه، تشک و غیره سمپاشی شوند.

سپس بعد از مدت گفته شده، به محل رفته و تهویه را در خانه برقرار می‌کنید و لوازمی مانند تشک و البسه را می‌شویید. نکته جالب در مورد کنه کبوتر این است که به اکثر سموم مقاوم است، بنابراین باید از سمومی که واقعا در برابر آن موثر هستند، استفاده شود.

از آنجایی که سمپاشی کنه کبوتر نیاز به دقت و دانش دارد، بهتر است این کار توسط افراد متخصص انجام شود. در ادامه به معرفی شرکت سمپاشی کنه کبوتر در تهران و سمپاشی کنه کبوتر در منزل می‌پردازیم.

مقدمه

با سمپاشی کنه کبوتر با روش های مختلف دیگر خبری از گزش، حساسیت و عفونت ریه نخواهد بود و سلامت شما و عزیزانتان حفظ می شود. یکی از خطرناک ترین حشراتی که در محیط منزل می تواند حضور پیدا کند، کنه کبوتر است.

زیرا این حشره اگرچه با عنوان کنه کبوتری شناخته می شود اما از خون انسان ها نیز تغذیه می کند. چنان که در طول عمر، چندین برابر وزن خود خون می خورد. این حشره مشابه دانه گلپر، نه تنها در زمان گزش مشکلاتی را ایجاد می کند بلکه ناقل بیماری ها است.

به همین دلیل در صورت مشاهده هر گونه علائم حضور آن در منزل یا محل زندگی خود، باید نسبت به سمپاشی اقدام کنید. زیرا تنها راهکار برای از بین بردن همیشگی کنه کبوتری، سم پاشی است. دقت داشته باشید که سمپاشی این حشره باید به صورت تخصصی انجام شود. در غیر این صورت ممکن است نتیجه خوبی دریافت نکنید و همچنان با آسیب های آن دست و پنجه نرم کنید.

آنچه باید برای سمپاشی کنه کبوتر بدانید!

امروزه یکی از بزرگ ترین دغدغه های افراد به خصوص کسانی که در آپارتمان ها سکونت دارند، نابودی کنه کبوتر است. زیرا این حشره با توجه به ساخت و سازهای نادرست از طریق درزها و شکاف ها وارد منازل آپارتمانی می شود. بدین شکل بسیاری از منازل آلوده به این حشره هستند، به خصوص اگر لانه کبوتر در آن منزل وجود داشته باشد.

سمپاشی کنه کبوتر
کنه کبوتر نرم یکی از حشراتی است که در خانه هایی که کبوتر در نزدیکی آنهاست، ممکن است نفوذ کنند.

کنه کبوتری یا کنه آرگاس رفلکسوز یکی از گونه های کنه نرم در ماکیان است. این کنه انگل اصلی پرندگان به خصوص کبوتر ها به شمار می رود و جز خطرناک ترین حشرات است. چراکه موجب انتقال انواع بیماری ها می شود و این انتقال می تواند از پرنده به حیوانات و انسان ها صورت گیرد.

به همین دلیل بلافاصله پس از احساس وجود آن در محل زندگی خود، باید راهی برای از بین بردن آن پیدا کنید. بهترین و تاثیرگذارترین روش، سمپاشی کنه است. اما پیش از هر گونه اقدام باید بدانید این حشره به چه شکلی است، کجا زندگی می کند و گزش توسط آن چه علائم و خطراتی دارد.

در این صورت تشخیص و سمپاشی کنه کبوتر آسان تر خواهد بود. بنابراین ما در ادامه ابتدا به معرفی این حشره و سپس به چگونگی سم پاشی و بهترین مرکز سمپاشی آن می پردازیم.

کنه کبوتری چیست؟

کنه کبوتری حشره است که جز کنه های نرم دسته بندی می شود. این نوع از کنه می تواند در تمام طول عمر خود تقریبا به اندازه 10 برابر وزن خود، خون بخورد. این حشره بین یک تا دو میلی متر طول دارد. البته طول آن در زمان بلوغ تا 10 الی 12 میلی تر افزایش پیدا می کند.

شکل ظاهری بدن آن نیز دقیقا مشابه دانه گلپر است. زیرا کنه بدنی تخت و بیضی شکل دارد و این موجب شباهت آن با گلپر می شود. دمای مناسب برای رشد این حشره 28 درجه است. شاید جالب باشد بدانید که کنه کبوتری هر پنج تا شش هفته یک بار، حدودا 100 تا 150 تخم می ریزد.

البته عمر این حشره دو تا چهار سال است. کنه کبوتری به گونه ای است که تا زمانی که تغذیه از خون میزبان را به طور کامل انجام دهد، به آن می چسبد. این کنه به دلیل تغذیه از خون پرندگان با عنوان کبوتر یا کبوتری شناخته می شود.

اما این موضوع نباید باعث بی اهمیتی سمپاشی کنه کبوتر شود. زیرا برخی تصور می کنند این حشره تنها از خون پرندگان تغذیه می کند. این در حالی است که اگر پرنده ای در دسترس این حشره نباشد، برای تغذیه به میزبان های دیگر مانند حیوانات و انسان ها روی می آورد. نکته دیگر این است که کنه گاهی حتی ممکن است زیر پوست انسان تخم ریزی کند!

انواع کنه کبوتر

کنه های کبوتر مدل های مختلفی دارند. چراکه برخی از آن ها دارای محل زندگی متفاوتی با دیگر مدل ها هستند. در این رابطه باید بدانید از این نظر می تواند کنه های کبوتری را به سه دسته تقسیم کرد که عبارت هستند از:

کنه آرگاس یا کنه کبوتر

این مدل از کنه بیشتر اوقات در مناطق گرمسیری و معتدل زندگی می کند. معمولا افراد این کنه ها را در مکان هایی مانند منزل، لانه کبوتر، برج های گرمایشی، نیروگاه ها یا تهویه مطبوع مشاهده می کنند. غذای این حشره از خون پرندگان خصوصا پرندگان وحشی، حیوانات و حتی انسان ها تامین می شود.

سمپاشی کنه
کنه های کبوتر نرم بیشتر در مناطق معتدل یا گرمسیری یافت می شوند.

نوع آرگاس برای انسان از نظر بهداشتی خطر زیادی دارد و باید بلافاصله پس از اطلاع از وجود آن نسبت به سمپاشی کنه کبوتر اقدام کنید. گزش توسط آن موجب بروز علائمی همچون خارش، عفونت ریه، التهاب پوستی و حساسیت تنفسی می شود.

 کنه آسیاب

نوع آسیاب گونه ای دیگر از کنه آرگاس است که بیشتر در مناطق نیمه بیابانی و معتدل زندگی می کند. این کنه برای حیواناتی مانند گوسفند و گاو و همچنین انسان ها بسیار آسیب زا است. به همین دلیل در صورت زندگی در مناطقی که این کنه وجود دارد، باید نابودی آن را در اولویت قرار دهید.

کنه آکارینوس

کنه ای با عنوان آکارینوس سومین گونه کنه آرگاس است که در کل دنیا دیده می شود. محل زندگی این حشره دقیقا روی میزبان خود است که شامل پرندگان و دیگر موجوداتی می شود که در دسترس آن وجود دارند.

چرخه زندگی کنه از نوع کبوتری

چرخه زندگی این حشره از چهار مرحله تشکیل می شود. در واقع این حشره از بدو تولد تا هنگام مرگ، چهار مرحله را در زندگی خود پشت سر می گذارد که عبارت هستند از:

 • تخم گذاری: مرحله تخم گذاری توسط کنه ماده انجام می شود و تخم ها در مکان هایی مانند شکاف ها و درزهای امکان مرطوب و تاریک زندگی می کنند. به همین دلیل سمپاشی کنه کبوتر در این مکان ها الزامی است.
 • لارو: در مرحله لارو، آنچه از تخم بیرون می آید با عنوان لارو شناخته می شود. کنه ها از همین مرحله نسبت به جستجوی غذا و تغذیه با خون اقدام می کنند.
 • نیمه بزرگسال: در این مرحله حشره تکامل پیدا می کند و همچنان خون پرندگان، حیوانات یا انسان ها را می خورد.
 • و بزرگسال: در این مرحله کنه ها می توانند نسبت به تخم گذاری اقدام کنند. کنه ها در مرحله چهارم چرخه زندگی خود معمولا به هنگام شب برای تغذیه از خون موجودات اقدام می کنند.

با سمپاشی این حشره در هر مرحله از چرخه زندگی آن توسط متخصص ترین مراکز مانند سمپاش باشی می توانید از آسیب های این حشره جلوگیری کنید.

محل زندگی کنه

همانطور که تا بدین جا احتمالا متوجه شده اید، این حشرات همانند بسیاری از حشرات موذی دیگر به مکان های مخفی علاقه دارند. کنه ها معمولا در شکاف و درزها زندگی می کنند. از جمله مکان هایی که ممکن است کنه در آن رشد کند و باید سمپاشی کنه کبوتر انجام شود، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • بیمارستان ها؛
 • مدارس؛
 • هتل ها؛
 • مساجد؛
 • موزه ها؛
 • بناهای تاریخی؛
 • سوله ها؛
 • انبار صنایع غذایی؛
 • اتاق زیرشیروانی؛
 • پشت بام؛
 • زیر تشک؛
 • زیر فرش؛
 • شکاف دیوار؛
 • زیرا کاغذ دیواری؛
 • کنار قرنیز؛
 • و مکان های دیگر.

البته دقت داشته باشید کنه ها تنها به هنگام روز در این مکان ها زندگی می کنند. زیرا در

 شب هنگام به حمله به میزبان و خونخواری می پردازند.

خطرات کنه کبوتر

خطرات و آسیب های این حشره نه تنها پرندگان بلکه حیوانات و حتی انسان هایی که توسط آن گزیده می شوند را در برمی گیرد. در رابطه با پرندگان باید بدانید که گاهی اوقات حمله کنه به کبوتر موجب ضعیف شدن پرنده می شود. چنان که در نهایت اگر هر چه زودتر نسبت به سمپاشی اقدام نکنید، پرنده جان خود را از دست می دهد.

اما خطرات این حشره برای انسان ها به شکل دیگری است. کنه بیماری های مختلفی را به انسان منتقل می کند. این بیماری ها شامل انواع بیماری های عفونی و آنتی ژن ها می شود و تنها با سمپاشی کنه کبوتر از آن ها در امان می مانید.

ابتلای فرد به این آنتی ژن ها از طریق کنه می تواند باعث بروز شوک آنافیلاکسی شود که خطری بزرگ برای انسان محسوب می شود.علاوه بر این بسیاری از افراد به دلیل گزش توسط این حشره با مشکلات مختلفی مواجه می شوند. چنان که تاکنون حتی ابتلای فرد به شوک آنافیلاکتیک که کشنده است در افراد گزیده شده توسط کنه گزارش شده است.

چگونگی تشخیص گزش توسط کنه کبوتری

حال که متوجه شدید تا چه اندازه این حشره می تواند خطرناک باشد، بنابراین می دانید که تشخیص به موقع آن بسیار حائز اهمیت است. به همین دلیل باید توانایی تشخیص نشانه های گزش توسط کنه را داشته باشید. اصلی ترین نشانه های گزش و نیش این حشره در انسان عبارت هستند از:

 • خارش پوست در محل گزش؛
 • مشاهده جوش های ریز بر پوست قسمت هایی مانند دست ها، بازوها، زیرشکم و پاها.

این دو مورد تنها نشانه های گزش کنه هستند که الزام سمپاشی کنه کبوتر را ثابت می کنند. حال اگر صدای کبوتر در دیوار پشتی ساختمان، تراس، سقف کاذب و پشت بام شنیدید نیز ممکن است این حشره به محل زندگی شما حمله کرده باشد. علاوه بر این در صورت مشاهده لانه کبوترهای وحشی در درز انقطاع ساختمان یا سقف کاذب نیز احتمال وجود کنه در محل زندگی شما وجود دارد.

بهترین زمان برای نابودی کنه کبوتر

یکی از مهم ترین سوالاتی که درباره از بین بردن کنه کبوتر مطرح می شود، مربوط به زمان آن است. اگر شما نیز به این موضوع می اندیشید باید بدانید بهترین زمان برای سم پاشی و نابودی این حشره، اوایل پاییز است. همچنین اوایل بهار نیز می تواند زمان مناسبی باشد.

بهترین روش از بین بردن کنه کبوتر

اگر شما نیز از آسیب های کنه های کبوتری به ستوه آمده اید، احتمالا به دنبال بهترین روش نابودی آن ها هستید. این حشره با شستشو، جاروبرقی، بخارشو و راهکارهایی از این دست، از بین نمی رود. دقت داشته باشید که تنها و بهترین راه برای از بین بردن این حشره، سمپاشی کنه کبوتر است. تا زمانی که محل زندگی خود را سمپاشی نکنید، از آسیب ها و خطرات آن نجات پیدا نمی کنید.

روش های سم پاشی کنه کبوتر تهران

برای سم پاشی حشره کنه کبوتری سه روش مختلف وجود دارد. البته در برخی از مراکز تنها از یک شیوه استفاده می شود اما در مراکزی مانند سمپاش باشی هر سه شیوه وجود دارد. این روش های کاربردی برای نابودی کنه های کبوتری شامل موارد زیر می شوند:

 • سمپاشی مایع: این روش به شکلی است که برای از بین بردن حشره از سموم مایع استفاده می شود. اگرچه این شیوه کاربردی است اما تنها تا جایی که سم مایع نفوذ پیدا کند، امکان نابودی کنه وجود دارد.
 • سمپاشی گاز: در این روش سمپاشی با سموم گازی انجام می شود. در این روش برخلاف سمپاشی مایع، سم به تمامی نقاط نفوذ پیدا می کند و کنه ها را از بین می برد. البته مشکل این شیوه این است که روی تخم های کنه تاثیر ندارد.
 • سمپاشی ترکیبی: در این روش با کمک سموم مایع و گاز محل زندگی کنه های کبوتری سم پاشی می شود. با کمک بهترین مرکز سمپاشی کنه کبوتر تهران و استفاده از روش ترکیبی نه تنها کلیه کنه ها بلکه تخم های آن ها نیز از بین می رود. به همین دلیل بهترین شیوه سم پاشی کنه کبوتر، نوع ترکیبی است.

پس از سمپاشی برای کنه کبوتر چه اقداماتی انجام دهیم؟

برای رهایی از آسیب ها و خطرات کنه، تنها سمپاشی کافی نیست. اقدامات شما بعد از سم پاشی نیز اهمیت بسیاری دارد. در این رابطه باید بدانید تا 48 ساعت بعد از سم پاشی محل به خصوص با روش ترکیبی نباید آنجا حضور پیدا کنید.

پس از آن نیز طبیعتا محل زندگی شما نیازمند شستشو است که با مشاوره متخصصان سمپاشی باید به درستی این کار را انجام دهید. دیگر اقدامات حائز اهمیت را نیز متخصصان سمپاشی به اطلاع شما می رسانند.

از جمله آن ها می توان به دور ریختن غذاها و نوشیدنی های موجود در محل در زمان سمپاشی اشاره کرد. زیرا آن ها به سم آلوده هستند و در صورت مصرف باعث بروز مسمومیت می شود. بنابراین سمپاشی این حشره را به بهترین مرکز بسپارید و به راحتی از شر کنه های کبوتری نجات پیدا می کنید.

بهترین شرکت سمپاشی کنه کبوتر تهران کجاست؟

با توجه به آنچه درباره خطرات و اهمیت سمپاشی کنه های کبوتری گفته شد، باید این کار را به بهترین شرکت بسپارید. اما بهترین شرکت سم پاشی این نوع از کنه در تهران کجاست؟ سمپاش باشی با تجربه 9 ساله در سمپاشی انواع حشرات یکی از بهترین مراکز برای سم پاشی کنه از نوع کنه کبوتر محسوب می شود.

زیرا ما در سمپاش باشی از باکیفیت ترین سموم استفاده می کنیم. علاوه بر این با مجموعه ما می توانید هر محلی که کنه کبوتر به آن ورود پیدا کرده است را سمپاشی کنید. زیرا امکان سم پاشی منازل، هتل ها، بیمارستان ها و دیگر مکان ها با سمپاش باشی وجود دارد.

سم پاشی کنه
سمپاشی کنه کبوتر به صورت تخصصی از خدمات برجسته سمپاش باشی می باشد.

البته تنها این موارد نیست که مجموعه ما را به گزینه خوبی برای سم پاشی محل زندگی شما تبدیل می کند. از دیگر ویژگی های قابل توجه سمپاش باشی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

سمپاشی تخصصی و اصولی

یکی از اصلی ترین خصوصیات مجموعه سمپاش باشی این است که سم پاشی هر نوع حشره را به صورت تخصصی انجام می دهد. بدین معنا که در مجموعه ما برای سمپاشی کنه کبوتر و هر حشره دیگر تنها از سموم خارجی استفاده می شود.

ضمن اینکه این کار به صورت اصولی و توسط تیمی حرفه ای و متخصص انجام می شود. به همین دلیل با هیچ مشکلی پس از سم پاشی محل توسط مجموعه ما مواجه نخواهید شد. تیم ما این عملیات را به گونه ای انجام می دهند که هیچ اثری از آثار حشره و تخم آن باقی نماند.

تضمین خدمات

آیا مرکزی را برای سمپاشی محل زندگی خود می شناسید که خدمات سمپاشی تضمینی کنه کبوتر را داشته باشد؟ سمپاش باشی یکی از معدود مراکزی به شمار می رود که خدمات خود را با ضمانت کامل به مشتریان ارائه می دهد. بدین شکل در صورت هر گونه نارضایتی می توانید مجددا از خدمات مورد نیاز بهره مند شوید.

همچنین ضمانت خدمات توسط مجموعه ما به معنای کیفیت بالای خدمات و اطمینان پرسنل از عملکرد خود است. به همین دلیل با خیالی آسوده می توانید از خدمات سمپاشی ما بهره مند شوید.

سرویس دهی تمام وقت

از دیگر خصوصیات قابل توجه مجموعه ما به عنوان شرکتسمپاشیکنهکبوترتهران می توان به سرویس دهی تمام وقت اشاره کرد. این ویژگی توجه مشتریان زیادی را به خود جلب می کند. زیرا گاهی اوقات پیش می آید که افراد به هنگام شب یا حتی در روزهای تعطیل با حمله حشرات به محل زندگی خود مواجه می شوند.

مرکزی در این شرایط به داد مردم می رسد که سرویس دهی 24 ساعته داشته باشد و آن مجموعه، سمپاش باشی است. بنابراین در هر زمان از شبانه روز، هر نوع حشره در محل زندگی یا کار شما مشکل ایجاد کرد، کافی است با سمپاش باشی تماس بگیرید. با بهره مندی از خدمات ما در کم ترین زمان مشکل شما برطرف خواهد شد.

سرویس دهی به کلیه مناطق تهران و کرج

سرویس دهی و خدمات رسانی مرکز سمپاشی ما نه تنها به صورت 24 ساعته است بلکه کلیه مناطق تهران را در بر می گیرد. بدین معنا که شما در هر یک از محله های سراسر پایتخت سکونت داشته باشید، می توانید از خدمات سم پاشی مجموعه ما بهره مند شوید.

البته ما محدود به تهران نمی شود و سمپاشی کنه کبوتر و دیگر حشرات را در کرج نیز انجام می دهیم. بنابراین اگر ساکن تهران و کرج هستید، هر زمان با مشکلی از سوی حشرات مواجه شدید، سمپاش باشی ناجی شما خواهد بود.

مشاوره رایگان

آیا جز آن دسته از افرادی هستید که می خواهید خود نسبت به نابودی حشراتی مانند کنه کبوتر اقدام کنید؟ امکان بهره مندی از مشاوره رایگان سمپاش باشی برای شما وجود دارد. با مشاوره متخصصان ما می توانید پاسخ تمامی پرسش های خود را درباره موارد زیر دریافت کنید:

 • خطرات حشرات مختلف؛
 • چگونگی نابودی حشرات موذی؛
 • نوع سم مناسب برای از بین بردن هر حشره؛
 • چگونگی سمپاشی حشرات؛
 • هزینه سمپاشی؛
 • و بسیاری موارد دیگر.

سمپاشی کنه با هزینه مناسب

در مجموعه ما عملیات سمپاشی با مناسب ترین هزینه انجام می شود. هزینه سم پاشی به عواملی همچون متراژ محل نیازمند سم پاشی، نوع سم، مقدار سم، نوع حشره وغیره بستگی دارد. اما به طور کلی در سمپاش باشی هزینه ها معقول و منصفانه است. بنابراین بدون هیچ نگرانی از بابت هزینه سمپاشی کنه کبوتر می توانید با کمک مجموعه ما از شر این حشره خلاص شوید.

سوالات متداول درباره سمپاشی برای کنه کبوتر

از آنجاکه کنه کبوتر حشره ای است که به راحتی به محل زندگی افراد نفوذ پیدا می کند، سوالات بسیاری در رابطه با آن وجود دارد. در ادامه به ذکر این سوالات و پاسخ های آن ها می پردازی:

 • بهترین زمان برای سمپاشی برای کنه کبوتر چه زمانی است؟ فصل پاییز و بهار.
 • سمپاشی به صورت مایع برای از بین بردن کنه کبوتر بهتر است یا گاز؟ سمپاشی ترکیبی نسبت به این دو نتیجه بهتری دارد.
 • سم پاشی کنه کبوتر در یک مرحله کافی است یا خیر؟ گاهی اوقات کافی است اما در مواقعی به دلیل درگیری زیاد محل توسط این حشره پس از مدتی باید در مرحله دوم نیز سمپاشی انجام شود.

نتیجه گیری

سمپاشی کنه کبوتر در تهران، پرند و الخصوص در برج ها و منازلی که دارای بالکن یا سقف کاذب هستند به یک معضل و دغدغه تبدیل شده است اما اصلا نگران نباشید! کنه کبوتر یکی از خطرناک ترین حشراتی است که به مکان های مختلف از منازل گرفته تا مدارس، بیمارستان ها وغیره نفوذ پیدا می کند. این حشره شبیه دانه گلپر است و در طول عمر 10 برابر وزن خود خونخواری می کند. به همین دلیل سمپاشی کنه کبوتر بسیار حائز اهمیت است.

این خونخواری محدود به پرندگان نیست و به حیوانات و انسان ها نیز حمله می کنند. خطر اصلی این حشره به دلیل انتقال بیماری ها است. توجه داشته باشید که سمپاشی آن هم با روش ترکیبی بهترین روش برای نابودی کنه کبوتر به شمار می رود. در این صورت می توانید با یک تماس و بهره مندی از خدمات تضمینی سمپاشی تخصصی مجموعه ما از آسیب های کنه کبوتر نجات پیدا کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *