به خدمات ما چند ستاره میدی؟

یکی از آفت های خانگی ساس است که می تواند بسیار دردسرساز باشد. این آفت های موذی به سختی قابل تشخیص هستند و این موضوع باعث شده که افراد به سختی از وجود آن ها در منزل آگاه شوند. یکی از بهترین راه ها برای رهایی از شر ساس ها، سمپاشی منزل برای ساس می باشد. در صورتی که این کار زیر نظر یک تیم حرفه ای انجام شود به راحتی می توان این مشکل را حل کرد.  

اگر به دنبال یک مجموعه حرفه ای هستید تا سمپاشی منزل خود را به آن بسپارید ما به شما تیم سمپاش باشی را پیشنهاد می کنیم. در ادامه بیشتر با این مجموعه سمپاشی منزل برای ساس و همچنین سمپاشی ساس تشک، از بین بردن ساس در مبل، بهترین راه از بین بردن ساس در منزل، روش از بین بردن ساس تختخواب و دفع ساس در منزل آشنا خواهیم شد، با ما همراه باشید:

مجموعه سمپاش باشی

تیم سمپاش باشی یک تیم برجسته و حرفه ای در زمینه سمپاشی حشرات و آفات مختلف از جمله ساس می باشد. شما می توانید با خیالی آسوده کار سمپاشی منزل برای ساس را به این مجموعه سپرده و بابت نتیجه کار کاملاً آسوده خاطر باشید. یکی از مواردی که این مجموعه را به یک مجموعه حرفه ای و خاص در زمینه سمپاشی ساس تبدیل نموده تضمینی بودن خدمات این مرکز و استفاده سم به میزان کافی می باشد.

خدمات مجموعه سمپاش باشی در زمینه سمپاشی منزل برای ساس

پس از سمپاشی منزل برای ساس توسط این مجموعه نیز احتیاجی نیست که وسایل شستشو داده شوند. از این رو به راحتی می توان با این مجموعه از شر این حشرات موذی آسوده شد. در ادامه برخی از خدمات این مجموعه در زمینه سمپاشی منزل برای ساس را با هم مورد بررسی قرار خواهیم داد:

سمپاشی ساس تشک

حشره ساس تشک یا تختوابی یکی از حشرات خونخوار است که از نوع گزنده و انگل محسوب می شود.

این حشرات از خون گرم انسان تغذیه کرده و به طور معمول این تغذیه در شب اتفاق می افتد. با توجه به صاف و تخت بودن شکل این حشرات، ساس ها به راحتی می توانند خود را بین درز و شکاف الیاف وسایل اتاق خواب نظیر بالش، تشک، پتو، لحاف جا دهند.

این حشرات موذی شب ها که افراد به خواب می روند، با جذب دی اکسید کربن و نیز تشخیص گرمای بدن دفع شده از بدن فرد به سراغ او آمده و از خون او می مکند. گزیدگی بدن انسان توسط این حشرات می تواند مشکلات بسیاری را به همراه داشته باشد.

به طور معمول یکی از بخش های اصلی آلوده در منزل را می توان تشک و وسایل خواب دانست. لذا نیاز است که خیلی زود نسبت به پاکسازی محل خواب و به طور کلی خانه خود از این حشرات اقدام شود. 

یکی از خدمات حرفه ای مجموعه سمپاش باشی، سمپاشی حرفه ای تشک ها و پاکسازی آن ها از ساس می باشد.

 از بین بردن ساس در مبل

یکی دیگر از وسایلی که محل بسیار مناسبی برای رشد و تکثیر ساس هاست مبلمان منزل می باشد. به طور معمول ساس ها به غیر از تخت خواب و وسایل خواب به مبلمان نیز نفوذ می کنند.

درز الیاف مبلمان و همچنین تخته زیر آن ها فضای بسیار مناسبی برای زندگی ساس هاست.

مجموعه سمپاش باشی در سمپاشی منزل برای ساس، مبلمان را نیز مورد سمپاشی قرار داده و به طور کامل این حشرات را از بین می برد.

استفاده از بهترین راه از بین بردن ساس در منزل

به جرأت می توان سمپاشی را بهترین و موثرترین راه برای رهایی از ساس ها دانست. تیم سمپاش باشی نیز برای پاکسازی خانه شما از ساس ها، سمپاشی را انتخاب نموده و به علاوه برای این کار بهترین سموم را برگزیده است.

سمپاشی ساس منازل تهراندر این روش هیچ مشکلی برای افرادی که آلرژی داشته به وجود نمی آید و شما بدون تخلیه منزل می توانید از خدمات سمپاشی منزل برای ساس بهره مند شوید.

در ادامه به منظور افزایش شناخت شما عزیزان در مورد ساس و نیز راه های تشخیص آن مطالبی آورده خواهد شد. خواندن آن ها به شما کمک کرده تا هر چه زودتر وجود این حشرات موذی را در منزل شناسایی کرده و نسبت به سمپاشی به موقع آن ها اقدام نمایید:

ساس و شکل ظاهری آن

خیلی از افراد ممکن است هیچ آشنایی با این حشره نداشته و با وجود مشاهده این حشره در خانه آن را با دیگر حشراتی که البته بی ضرر هستند اشتباه بگیرند.

برای همین لازم دانستیم که در مورد شکل ظاهری ساس و ویژگی های این حشره به توضیح بپردازیم:

  • ساس حشره ای کوچک و بیضی شکل است که رنگ آن قهوه ای می باشد و برای زنده ماندن از خون انسان و حیوان تغذیه می کند.
  • بدن ساس های بالغ مسطح و به اندازه دانه سیب است. بدن این حشرات بعد از آن که از خون انسان یا حیوانات تغذیه کنند متورم و قرمز می شود.
  • این حشرات اگر چه نمی توانند پرواز کنند اما خیلی سریع قادر به حرکت بر روی کف منزل، دیوارها و سقف هستند. هر ساس ماده در طول زندگی خود می تواند صدها تخم بگذارد. تخم ساس ها به کوچکی یک لکه گرد و غبار می باشد.
  • ساس های نارس قبل از بالغ شدن پنج بار پوست ریزی داشته و برای هر بار پوست ریزی نیاز دارند که یک وعده خون تغذیه کنند. در صورتی که شرایط برای رشد این موجودات مساعد باشد در کمتر از یک ماه به میزان قابل توجهی تکثیر می شوند.

با سمپاشی منزل برای ساس می توان به خوبی جلوی رشد و زیاد شدن این حشرات را گرفت.

محل اختفای ساس ها

ساس ها در کوچکترین روزنه ها نیز قادر به رشد و تکثیر هستند. این حشرات برخلاف زنبور عسل یا مورچه لانه ای ندارند اما زندگی آن ها به صورت جمعی و در مخفی ترین مکان ها می باشد.

به طور معمول اول از همه این حشرات به تشک ها، فنرهای جعبه ای، قاب تخت خواب و تخت خواب نفوذ می کنند. این محل ها این امکان را به ساس ها می دهند تا خیلی زود بتوانند خود را به انسان یا در واقع همان منبع تغذیه خود برسانند.

اما رفته رفته احتمال داشته ساس ها به کل اتاق خواب ها و حتی کل منزل یا منزل همسایه ها نیز نفوذ کنند. در واقع به تدریج این حشرات هر شکاف یا مکان محافظت شده ای را به قلمروی خود تبدیل می کنند.

با توجه به تغذیه ساس ها از خون انسان و حیوانات نمی توان گفت که ساس ها را می توان تنها در محل هایی که به بهداشت و نظافت آن ها توجه نمی شود دید. در واقع ممکن است شما حتی در یک هتل کاملاً شیک و باکلاس هم با این موجود موذی مواجه شوید.

ساس ها به راحتی از جایی به جایی دیگر و از راه های ساده ای مثل کیف یا حتی لباس ها انتقال پیدا می کنند. تنها راه رهایی از ساس ها نیز که واقعاً جوابگوست هم بی شک سمپاشی منزل برای ساس می باشد.

گزیدگی انسان و حیوانات توسط ساس ها

به طور معمول بیشترین فعالیت ساس ها در شب اتفاق می افتد. این حشرات گاز می گیرند و از طریق سوراخ کردن پوست به منبع خون دست یافته و با استفاده از منقار بلند خود از خون انسان و یا حیوانات خانگی تغذیه می کنند.

این گزیدگی و تغذیه 3 تا 10 دقیقه طول می کشد و پس از آن ساس که کاملاً سیر شده خود را کنار می کشد. اگر چه گزش ساس ابتدا دردی ندارد اما پس از مدتی محل گزش تبدیل به جوش های خارش دار خواهد شد.

ساس برخلاف کک که بیشتر از همه مچ پا را هدف قرار می دهد ممکن است هر ناحیه ای از پوست را برای گزیدن انتخاب کند. علاوه بر آن گزش ساس همچون گزیدگی کک دارای لک قرمز رنگ در مرکز نیست.

تشخیص آلودگی خانه به ساس برای اقدام جهت دفع ساس در منزل

در صورتی که در خانه خود با علائم زیر رو به رو شدید باید بگوییم خانه شما به ساس آلوده شده باید به فکر سمپاشی منزل برای ساس باشید:

  1. اگر در زمان بیدار شدن بدن شما خارش دارد.
  2. اگر بر روی ملحفه، تشک یا روبالشتی خود لکه های خون می بینید.
  3. اگر روی ملحفه یا تشک شما لکه های تیره یا زنگ زده فضولات ساس دیده می شود.
  4. اگر در بخش های مختلف خانه لکه های مدفوع، پوسته تخم یا پوست ریخته شده ساس دیدید.
  5. و اگر به واسطه ترشحات ساس ها فضا بوی نامطبوع و ناآشنایی به خود گرفته است.

حتی اگر نسبت به آلودگی منزل خود شک دارید بهترین راه سمپاشی منزل برای ساس می باشد.

بهترین روش از بین بردن ساس تختخواب

به احتمال زیاد برای اولین بار زمانی متوجه آلودگی خانه خود به ساس شدید که با خیالی آسوده در حال استراحت بر روی تحت خود بودید. به نوعی می توان گفت که تشک، پتو، لباس های پشمی و موکت اصلی ترین محل زندگی ساس ها هستند.

بهترین راه برای پاکسازی خانه از ساس ها این است که به محض مواجه با این حشرات با مجموعه سمپاش باشی تماس گرفته تا خیلی زود پروسه سمپاشی منزل برای ساس انجام شود.

چرا که هر چه در این زمینه تاخیر داشته باشید ممکن است بخش های بیشتری آلوده شده و حتی همسایه ها نیز با این حشره دست و پنج نرم کنند که در این صورت حق همسایه ها نیز ضایع خواهد شد.

هزینه سمپاشی منزل برای ساس

هزینه سمپاشی ساس به عوامل مختلفی بستگی دارد. در کل نمی توان هزینه ثابتی را برای هزینه سمپاشی تهران از جمله سمپاشی منزل برای ساس در نظر گرفت. به طور کلی می توان عوامل زیر را در هزینه سمپاشی ساس موثر دانست:

سمپاشی ساس برای منازلمیزان آلودگی محیط به ساس

با توجه به میزان آلودگی محیط مقدار نیاز به مصرف سم متفاوت می باشد. علاوه بر آن شدت آلودگی تعیین خواهد نمود که برای این کار به چند فرد برای اجرای عملیات سمپاشی نیاز است.

در واقع باید در وهله اول مشخص شود که محیط تا چه اندازه به ساس آلوده می باشد.  

توجه به متراژ منزل

بزرگی یا کوچکی منزل عامل دیگری در تعیین هزینه سمپاشی منزل برای ساس می باشد. در واقع هر چه منزل شما بزرگ تر باشد ساس ها جای بیشتری برای تخم گذاری خواهند داشت و از این رو پاکسازی محیط از این حشرات به زمان و البته میزان سم بیشتری نیاز دارد.

علاوه بر آن تعداد اتاق های منزل شما نیز در قیمت سمپاشی تاثیرگذار است.

میزان مرتبی منزل

واقعیت آن است که نامرتب بودن خانه باعث شده نیروهای سم پاشی زمان بیشتری را صرف سمپاشی کنند. برای همین توصیه می شود برای کاهش هزینه سمپاشی منزل برای ساس منزل را مرتب کنید تا پروسه سمپاشی با سرعت بیشتری انجام شود.

 حرف آخر

همان طور که در این مطلب به آن اشاره کردیم ساس یکی از موذی ترین حشرات است که برای دفع آن ها حتماً باید اقدام به سمپاشی منزل برای ساس نمایید. مجموعه سمپاش باشی در این زمینه ارائه دهنده بهترین خدمات به مشتریان خود می باشد. شما می توانید خدمات سمپاشی منزل برای ساس را از این مجموعه با بالاترین کیفیت و نیز نازل ترین قیمت بخواهید. سمپاشی توسط این تیم کاملاً به صورت حرفه ای انجام شده و شما می توانید با اعتماد به این مجموعه خانه خود را به طور کامل از این حشرات موذی پاکسازی کنید. برای بهره مندی از خدمات مجموعه سمپاش باشی در زمینه سمپاشی ساس و نیز سمپاشی انواع حشرات و جانوران موذی تنها کافی است با شماره تلفن های این تیم تماس بگیرید. خیلی زود نیروهای این مرکز به محل شما اعزام شده و عملیات سمپاشی را آغاز خواهند نمود. علاوه بر آن مجموعه سمپاش باشی با توجه به اطمینان از حرفه ای بودن کادر خود و نیز بهره مندی از بهترین سوم مایع و گاز جهت دفع ساس ها، این امکان را فراهم نموده تا شما عزیزان هزینه سمپاشی را پس از اتمام کار و در صورت داشتن رضایت کامل پرداخت نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *