به خدمات ما چند ستاره میدی؟

سمپاشی خانه برای از بین بردن حشره ها

هنگامی که به تدریج هوا رو به گرمی می رود و تابستان از راه می رسد حشرات موذی هم به خانه ها و محیط های خنک پناه می برند. وجود حشرات، مزاحم آرامش ما انسان ها در خانه است. علاوه بر آن دیدن آن ها در محیط خانه هم حس خوبی را به ما نمی دهد.

در این بین برخی از حشرات مثل هزارپا، ساس، سوسک و… ضمن آزار و اذیتی که با خود به همراه دارند زمینه انتقال بیماری های بسیاری را نیز فراهم می کنند.گاهی مثل مواقعی که حشره ای مثل پشه از طریق پنجره به داخل آمده است با یک پشه کش ساده می توان مشکل را حل کرد. یا حتی بدون کشتن آن می توان پنجره را باز کرد و آن را به بیرون فرستاد.

اما اکثر اوقات مشکل به این سادگی نیست. در صورتی که حشراتی مثل سوسک ها به خانه نفوذ پیدا کننده هیچ راهی به غیر از سمپاشی منزل کارساز نخواهد بود. در این بین سمپاشی خانگی و سرخود می تواند مشکلات بسیاری را به همراه داشته باشد.

این کار به تخصص نیاز داشته و حتماً باید از یک شرکت سمپاشی منزل برای این کار کمک گرفته شود. در این مطلب تمامی آن چه که باید در مورد سمپاشی خانه برای از بین بردن حشره ها بدانید در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت.

 پس اگر شما هم در خانه خود با حشرات دسته و پنجه نرم می کنید و به دنبال راهی برای دفع کامل آن ها هستید این مطلب را تا انتها دنبال کنید.

سمپاشی منازلانواع حشرات

مورچه

یکی از بیشترین حشرات خانگی مورچه است. این حشره در شرایط آب و هوایی مختلف دیده می شود. این موجودات هر گوشه ای از خانه را می توانند به قلمرو خود تبدیل کنند. مورچه ها به همه جای خانه نفوذ می کنند و ضمن جابجایی خاک و مدفوع خود باعث آلودگی موادغذایی هم می شوند.

مورچه ها ضررهای دیگری هم دارند. که یکی از آن ها تونل سازی در وسایل چوبی توسط مورچه های نجار است. این کار مورچه ها، آسیب زیادی به وسایل چوبی می زند و در واقع از نظر مالی شما را متحمل ضرر می کنند.

 گزیدگی توسط مورچه را هم حتماً همه به خوبی می دانید که تا چه اندازه دردناک است. موثرترین راه برای پاکسازی خانه از مورچه ها، سمپاشی منزل می باشد.

مگس

 مگس ها یکی دیگر از حشراتی هستند که گاهی سر و کله آن ها در محیط خانه پیدا می شود. بیشتر از هر چیزی مگس های خانگی و مگس های میوه ای را می توان در محیط های خانگی دید. این مگس ها خود را از درز پنجره یا درب به داخل خانه می رسانند.

این حشرات جذب غذاها و تکه های خوراکی روی زمین یا باقی مانده میوه روی میز می شوند. و علاوه بر آن  صدای آن ها می تواند آرامش شما را برهم بزند.

مگس ها همچنین انتقال دهنده بیماری ها هستند و برای همین می توان آن ها را خطرناک دانست. برای جلوگیری از تکثیر این حشرات بهترین گزینه سمپاشی خانه است.

پروانه

این حشرات بیشتر در گوشه های خانه و آشپزخانه ها دیده می شوند. پروانه ها شب ها درون خانه حرکت کرده و در موادی مثل آردها، غلات، حبوبات و غذای حیوانات خانگی تخم گذاری می کنند. این حشرات به مواد غذایی آسیب می زنند.

در واقع این پروانه ها با باقی گذاشتن مدفوع، پوست و یا بخشی از بدن خود بر روی غذا سبب آلودگی آن می شوند. با سمپاشی منازل این حشرات نیز به راحتی قابل دفع هستند.

 

سوسک  

یکی از شایع ترین حشرات خانگی را می توان سوسک ها دانست. سوسک ها در کل دنیا به وفور یافت می شوند. سوسک ها انواع مختلفی دارند که از بین آن ها می توان به سوسک ریز آشپزخانه و سوسک فاضلاب اشاره نمود. این حشرات به راحتی از طریق سوراخ ها و ترک های دیوارها یا لوله ها به خانه راه پیدا می کنند.

سمپاشی سوسک منازلاین حشرات بیشتر به محیط های گرم و تاریک علاقه نشان می دهند. برای همین به کمدها و کشورهای تاریک رفته و آن جا به تخم گذاری می پردازند. سوسک ها اگر چه نیش ندارند اما مشکلاتی را برای سلامت انسان به همراه دارند. یکی از مشکلات این سوسک ها برای سلامتی انسان ها، ایجاد آلرژی است.

سوسک ها خیلی زود زاد و ولد کرده و تکثیر پیدا می کنند. برای همین تنها از طریق سمپاشی منزل می توان از شر آن ها راحت شد. برای اطلاعات بیشتر درباره سمپاشی سوسک ریز و سمپاشی سوسک منازل  و سمپاشی سوسک درشت کلیک کنید

کک

یکی دیگر از حشراتی که در محیط های خانگی دیده می شود کک است. این حشرات در خانه هایی که حیوان خانگی در آن جا زندگی می کند بیشتر مشاهده می شوند. کک ها خیلی زود تکثیر پیدا کرده و زیاد می شوند. برای همین حتی ورود یک کک هم کافی است تا خانه به محلی پر از کک تبدیل شود.

این حشرات حتی با یک پا هم قادر به پرش هستند. برای همین با پرش روی افراد یا حیوانات خانگی روز به روز بیشتر می شوند. اگر چه این حشرات به گزیدن حیوانات خانگی علاقه بیشتری نشان می دهند. اما به معنای این نیست که انسان ها از نیش کک ها در امان هستند.

جای نیش این حشرات بسیار خارش دهنده است و گاهی ممکن است باعث عفونت یا آلرژی شود. پاکسازی خانه از کک ها کار چندان راحتی نیست. این کار بایستی توسط یک تیم حرفه ای سمپاشی منازل انجام شود.

 

ساس

از دیگر حشراتی که به طور معمول در اتاق خواب لانه می کنند می توان به ساس ها اشاره نمود. این حشرات بسیار ریز هستند و این موضوع باعث شده خیلی از افراد تا مدت ها از وجود این حشرات در خانه خود بی اطلاع باشند. برای همین این مسئله کاملاً به نفع ساس هاست و به راحتی تخم گذاری کرده و تکثیر می شوند.

سمپاشی ساس تشک

این حشرات اگر چه سبب انتقال بیماری نمی شوند اما منبع تغذیه آن ها رگ انسان هاست. در واقع این حشرات از خون انسان تغذیه می کنند. نیش ساس ها اگر چه آسیبی ندارد اما منجر به خارشی خفیف و کبودی می شود.

ساس ها هم باید از طریق سمپاشی منزل هر چه زودتر دفع شوند. در رابطه با سمپاشی ساس بیشتر بخوانید

جیرجیرک

 جیرجیرک هم نوعی حشره است که در محیط خانه دیده می شود. این حشرات بیشتر در بخش هایی از خانه که گرم و مرطوب هستند زندگی می کنند. اگر چه جیرجیرک ها ضرری برای سلامت انسان نخواهند داشت. اما صدای آن ها در شب و زمان استراحت می تواند بسیار آزاردهنده باشد.

صدای این حشرات به شکلی است که دقیقاً نمی توان منبع صدا را پیدا کرد و این موضوع باعث می شود این صدا به صدای پس زمینه اتاق شما در زمان استراحت تبدیل شود. به علاوه این که این حشرات در زمانی که قصد جفت گیری داشته این صدا را تولید می کنند.

 برای همین باید گفت که از این صدا می توان دریافت که باز هم قرار است به تعداد جیرجیرک های درون خانه اضافه شود. با سمپاشی منزل به راحتی می توانید از شر این حشرات راحت شوید.

 عنکبوت

یکی دیگر از حشراتی که وجود آن در خانه برای انسان آزاردهنده است عنکبوت می باشد. البته عنکبوت ها محدود به یک گونه نیستند و تا به حال 4000 گونه عنکبوت یافت شده است. در این بین برخی از عنکبوت ها بیشتر در محیط های خانگی دیده می شوند.

برخی از عنکبوت ها بی ضرر و برخی سمی هستند. نمونه های بی ضرر هر چند خود برای انسان خطرناک نیستند اما باعث تکثیر تعداد عنکبوت های درون خانه خواهند شد. اما نمونه های سمی دسته بندی های مختلفی دارند.

 گزیدگی انسان توسط برخی از آن ها تنها با خارش همراه است. اما برخی از نمونه ها کشنده هستند که البته به ندرت یافت می شوند. سمپاشی خانه برای پاکسازی از عنکبوت ها نیز کارساز است.

 

موریانه

موریانه ها هم نوع دیگری از حشرات هستند که البته بیشتر از 40 نوع گونه مختلف دارند. این حشرات اگر چه بی صدا هستند اما آسیب های زیادی به وسایل چوبی می زنند. در واقع این حشرات از چوب تغذیه می کنند. برای همین به کمدها، مبلمان و صندلی های چوبی حمله می کنند.

به محض مشاهده ردپایی از این حشرات در خانه، توصیه می شود برای جلوگیری از خسارات بیشتر به فکر سمپاشی منزل باشید.

 

 بید کاغذ

بید کاغذ، پارامیت، کوسه فرش نام های نوع دیگری از حشرات خانگی هستند. بید کاغذها حشره ای کوچک به رنگ نقره ای و با ظاهری بیضی شکل می باشند. به طور معمول این حشرات به مناطق مرطوبی مثل حمام و زیر زمین نفوذ می کنند.

این حشرات به خوبی خود را پنهان می کنند و این موضوع باعث می شود که گاهی افراد اصلاً از وجود چنین حشره ای در خانه خود اطلاع پیدا نکنند. بید کاغذها اگر چه تهدیدی برای سلامت انسان به شمار نمی روند اما علاقه زیادی به چسب ها، اتصالات کتاب و فرش دارند.

برای همین ممکن است این وسایل را هدف قرار دهند. با سمپاشی منزل به راحتی می توانید خانه را از بید کاغذها پاک کنید.

 

راه های نفوذ حشرات موذی به خانه

به طور معمول حشرات به قصد تغذیه و پیدا کردن غذای مورد علاقه خود، به شکل های مختلفی، خود را به درون خانه ها می رسانند.

گاهی هم ممکن است که حشرات به همراه وسایل تازه خریداری شده دست دوم و یا وسایلی که کارتن آن ها مدتی در انبار مغازه مانده است به داخل خانه راه پیدا کنند. حتی اگر تخم این حشرات هم به خانه راه یابد خیلی زود همان تخم به تعداد زیادی حشره تبدیل می شود.

چاه فاضلاب، سوراخ و درزها هم از دیگر راه های نفوذ حشرات موذی به درون خانه ها می باشد.

به هر حال این که حشرات از چه طریق وارد خانه شده اند پس از آلودگی خانه دیگر چندان اهمیتی ندارد. مسئله قابل توجه یافتن راهی برای خلاصی از شر این حشرات موذی است. بهترین روش برای پاکسازی محیط از حشرات مختلف سمپاشی منزل است. در ادامه بیشتر با این روش آشنا خواهیم شد.

 

بهترین راه پاکسازی خانه از حشرات: سمپاشی منازل

خیلی از افراد در زمان مواجهه با حشرات مختلف در خانه، راه های مختلفی را برای از بین بردن آن ها امتحان می کنند. این در حالی است که این کار نیاز به تخصص خود دارد. هر کسی نمی تواند از عهده این کار برآید.

عدم آگاهی در زمینه استفاده از سم های مختلف می تواند خطرات بسیاری را برای سلامت انسان ها به همراه داشته باشد. لذا توصیه می شود به هیچ عنوان از سم های شیمیایی برای دفع حشرات و سمپاشی منزل استفاده نکنید.

علاوه بر آن در صورتی که سم مناسبی برای دفع حشره مورد نظر به کار برده نشود نه تنها حشرات از بین نخواهند رفت بلکه قوی تر به زندگی و تکثیر ادامه می دهند. در واقع این کار باعث می شود که سمپاشی منزل به کار دشوارتری تبدیل شود.

تا به این جا به خوبی با انواع حشرات آشنا شدیم. و همچنین میزان خطر سمپاشی غیراصولی در خانه را به خوبی درک کردیم. برای همین به خوبی به این نکته پی برده ایم که باید برای سمپاشی منزل از افراد متخصص کمک گرفت. اما چگونه بهترین مرکز سمپاشی منازل را برای از بین بردن حشره ها انتخاب کنیم؟

 

انتخاب بهترین مرکز سمپاشی منزل برای دفع حشره ها

این روزها مراکز سمپاشی بسیاری در کل کشور مشغول به فعالیت هستند. این موضوع باعث شده است انتخاب یک مرکز سمپاشی منازل در تهران کار چندان راحتی نباشد. در ادامه به شما خواهیم گفت که یک شرکت سمپاشی باکیفیت باید چه ویژگی هایی داشته باشد:

 

1. دارای مجوز رسمی

 این روزها بسیاری از شرکت های سمپاشی را می توان یافت که به صورت غیراصولی و غیرمجاز به فعالیت مشغول هستند. این شرکت ها به هیچ عنوان قابل اعتماد نیستند و نمی توان برای چنین کار مهمی روی آن ها حساب باز کرد. از آن جایی که این مراکز به طور معمول برای کاهش هزینه ها از سم های ارزان و شیمیایی استفاده می کنند با اعتماد کردن به آن ها، خطراتی جدی، شما و خانواده شما را تهدید می کند.

لذا نیاز است که حتماً از برخورداری شرکت مورد نظر از مجوز رسمی اطمینان حاصل کنید. شرکتی که از سوی وزارت بهداشت موفق به دریافت مجوز شده باشد بی شک در کار خود به صورت کاملاً اصولی و باکیفیت عمل می کند.

 

2. استفاده از مواد طبیعی و گیاهی

یک شرکت حرفه ای سم پاشی منزل در زمینه سمپاشی حشرات از مواد کاملاً طبیعی و ارگانیک استفاده می کند. افرادی که در این زمینه تخصص دارند به خوبی می دانند که مواد شیمیایی تا چه اندازه می توانند سلامت انسان را به خطر بیندازد.

این در حالی است که مواد ارگانیک و گیاهی نه تنها برای سلامت انسان مشکلی ایجاد نمی کنند بلکه به خوبی محیط را از هر نوع حشره ای پاک می کنند. علاوه بر آن در صورت استفاده از این مواد نیازی نیست که محل را تخلیه کنید.

همان طور که می دانید تخلیه و جابجایی وسایل کار بسیار دشوار و زمان بری است. این در حالی است که در صورت استفاده از مواد طبیعی نیازی به تخلیه و جابجایی نیست. شما می توانید در زمان سم پاشی خانه توسط این شرکت های حرفه ای در خانه حضور داشته باشید و به هیچ عنوان درگیر مشکلات و بیماری های تنفسی نخواهید شد.

علاوه بر آن پس از سمپاشی هم نیازی نیست که وسایل شستشو داده شوند. این رو در زمان انتخاب یک مرکز سم پاشی منازل مطمئن گردید که حتماً برای دفع حشرات از مواد طبیعی استفاده می کنند.

 

3. رعایت جانب انصاف در هزینه سمپاشی منزل

خیلی از شرکت ها این روزها به بهانه های مختلف سعی در بالا بردن هزینه کار و دستمزد خود دارند. این موضوع باعث شده که در نهایت با لیستی از کارهای نکرده و مواد استفاده نشده شما را غافلگیر کنند.

این در حالی است که یک شرکت حرفه ای سمپاشی منزل در این زمینه همواره رعایت حال مشتریان خود را دارد. در واقع همه چیز شفاف و واضح است و کاملاً منصفانه قیمت ها و هزینه ها را برآورد می کند.

4. بهره مندی از نیروهایی متخصص

یک شرکت سمپاشی حرفه ای برای سمپاشی منازل به نیروهایی متخصص نیاز دارد. نیروهایی که نسبت به حشرات مختلف، روش دفع آن ها و نوع سمپاشی شناخت کافی داشته باشند.

در این صورت سمپاشی منزل با کیفیت بسیار بیشتری انجام می شود.

5. پاسخگویی سریع

یکی دیگر از ویژگی های یک شرکت سمپاشی منزل پاسخگویی در قبال مشتریان است. در واقع یک شرکت حرفه ای چه به صورت حضوری، تلفنی یا شبکه های مجازی به خوبی به سوالات مشتریان خود پاسخ می دهد.

یک شرکت سمپاشی متعهد و درجه یک حتماً برای تصمیم گیری هر چه راحت تر مشتریان در این زمینه به آن ها مشاوره صادقانه هم خواهد داد.

 

6. تضمین کیفیت کار خود

در صورتی که یک شرکت حرفه ای را برای سمپاشی منزل برای از بین بردن حشره ها انتخاب کنید. حتماً برای راحتی خیال شما و با توجه به اطمینانی که به کار خود دارد در قبال کار خود به شما ضمانت خواهد داد.

با این کار شما می توانید با خیالی آسوده سمپاشی منزل خود را به این شرکت بسپارید.

 

مجموعه سمپاشی آرامان بهترین شرکت سمپاشی منزل

با توجه به تعاریف بالا و ویژگی هایی که باید یک شرکت سمپاشی حرفه ای داشته باشد. به جرأت می توان شرکت سمپاشی آرامان را یکی از بهترین شرکت ها برای سمپاشی منزل به شمار آورد. این شرکت تمامی آن چه که شما از یک شرکت سمپاشی انتظار دارید را داراست.

شرکت آرامان در زمینه سمپاشی منزل بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه می دهد. استفاده از مواد طبیعی جهت دفع حشرات باعث شده که نیازی به تخلیه محل نداشته باشید و این کار سمپاشی را برای شما بسیار آسان تر خواهد ساخت.

این شرکت به غیر از سمپاشی منزل، سمپاشی هر محیط دیگری از جمله رستوران ها، بیمارستان ها، شرکت ها و دفاتر اداری را انجام خواهند داد و با توجه به استفاده از مواد ارگانیک نیازی به تعطیلی محیط کاری مورد نظر نخواهد بود.

شما عزیزان به منزله سمپاشی منزل خود تنها کافی است با شرکت سمپاشی آرامان تماس حاصل کنید. پس از آن خیلی زود نیروهای این مرکز به محل شما اعزام خواهند شد.

محل مورد نظر به خوبی توسط تیم آرامان مورد بررسی قرار گرفته و پس از تعیین نوع حشره، میزان آلودگی و متراژ فضا هزینه سمپاشی منزل برآورد خواهد شد. در نهایت در صورت رضایت شما کار سمپاشی خانه انجام خواهد شد.

سمپاشی حشراتراهکارهایی جهت جلوگیری از ورود دوباره حشرات به منزل

پس از سمپاشی حرفه ای منزل توسط تیم آرامان توصیه می شود برای جلوگیری از ورود دوباره حشرات و تکثیر آن ها در خانه شما، راهکارهای زیر را در پیش بگیرید:

  1. به خوبی بخش های مختلف خانه را بررسی کنید. هر جایی که امکان ورود حشرات موذی را فراهم می کند به خوبی شناخته و آن ها را به شکلی مطمئن بپوشانید.
  2. راه فاضلاب را ببندید. حشراتی مثل سوسری ها یا همان سوسک ها به راحتی از طریق چاه فاضلاب امکان ورود به خانه را خواهند داشت. لذا توصیه می شود با استفاده از بست و توری های مناسب چاه توالت و راه آب فاضلاب دستشویی، حمام و ظرفشویی را مسدود کنید.
  3. برای درب و پنجره های از توری استفاده کنید. با استفاده از توری های چسبی، آهنربایی یا پلیسه ای می توان به راحتی درب و پنجره ها را بدون ترس از ورود حشرات باز گذاشت و از هوای آزاد لذت برد.
  4. از کانال کولر هم غافل نشوید. از این راه هم امکان ورود دوباره حشرات وجود خواهد داشت. بهتر است برای این بخش نیز یک توری مناسب در نظر بگیرید.
  5. اجازه ندهید بخش هایی مثل داخل کابینت ها نم و رطوبت به خود بگیرند. محیط های نم دار فضای مناسبی برای رشد حشرات موذی به شمار می روند. لذا حتماً مطمئن گردید که لوله های قرار گرفته درون کابینت دچار نشتی نیستند.
  6. نسبت به خروج به موقع زباله از خانه درنگ نکنید. زباله ها بهترین مکان برای رشد حشره ها هستند. از این رو توصیه می شود زباله ها را تفکیک کنید و سر وقت آشغال ها را بیرون از خانه بگذارید.
  7. برای بخش هایی از خانه مثل تراس، حیاط و بالکن از لامپ مناسبی استفاده کنید. لامپ های استاندارد جیوه ای یا هالوژنی و با رنگ های زرد، نارنجی و صورتی کمتر حشرات را به دور خود جمع می کنند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *