به خدمات ما چند ستاره میدی؟

سمپاشی بیمارستان

در مورد محیط های درمانی و بیمارستان ها نظافت حرف اول را می زند. اما نظات به تنهایی کارساز نیست. در واقع باید ضمن نظافت منظم راهکارهای دیگری هم اندیشیده شود. یکی از اقداماتی که برای حفظ نظافت بیمارستان ها انجام می شود سمپاشی بیمارستان است.

یکی از معضلات بهداشتی محیط های درمانی و بیمارستان ها وجود حشرات و جانوران موذی می باشد. این موجودات می توانند بیماری های زیادی را انتقال دهند. برای همین نباید اجازه داده که هیچ بخشی از محیط بیمارستان به محلی برای رشد و تکثیر هر نوع حشره و جانوری تبدیل شود.

در واقع همواره باید توجه داشت که حشرات و جانوران موذی به محیط بیمارستان راه پیدا نکنند. وجود حشرات و جانوران موذی در بیمارستان ها باعث می شود به راحتی عفونت های بیمارستانی انتقال پیدا کنند.

برای همین نیاز است که با سمپاشی بیمارستان از وجود هر نوع حشره و حیوان موذی در محیط بیمارستان مطمئن شد. به جرأت می توان گفت بهترین روش برای دفع آفات و جلوگیری از انتشار آلودگی در محیط بیمارستانی سمپاشی بیمارستان است.

اگر شما هم قصد سمپاشی بیمارستان را دارید و می خواهید از هزینه سمپاشی بیمارستان اطلاع پیدا کنید توصیه می کنیم این مطلب را تا انتها دنبال کنید. در این مطلب با تمامی حشرات و جانوران موذی که ممکن است در محیط بیمارستان دیده شوند خواهیم شد. بهترین مرکز سمپاشی بیمارستان معرفی خواهد شد و در ادامه برای جلوگیری از آلودگی دوباره محیط راهکارهایی موثری آورده خواهد شد. پس با ما همراه باشید.

انواع حشرات و جانواران موذی در محیط بیمارستان

پشه و مگس

از انواع حشرات موجود در محیط های بیمارستانی می توان به پشه ها و مگس ها اشاره کرد. این حشرات در واقع بسیاری از بیماری های روده ای و چشمی را انتقال می دهند. این حشرات به طور معمول بیش از هر چیزی جذب زباله ها و فاضلاب بیمارستان می شوند. برای همین بسیار آلوده هستند و ممکن است آلودگی ها میکروب ها و ویروس های مختلفی را با خود حمل کنند.

وجود این حشرات در محیط بیمارستان می تواند شیوع بیماری های مختلف را بسیار بیشتر کند. برای همین نیاز است که با سمپاشی بیمارستان از وجود آن ها در محیط های درمانی جلوگیری کرد.

پس از سمپاشی بیمارستان راه کارهای زیر می توانند به شما در جلوگیری از آلودگی دوباره بیمارستان به این حشرات کمک کند:

راهکارهایی برای جلوگیری از آلودگی بیمارستان به مگس و پشه

1. برای پنجره ها، درب ها و سوراخ های تهویه توری مناسبی نصب شود تا از این طریق امکان ورود پشه و مگس وجود نداشته باشد.

2. برای راهروهای عمومی و اتاق های غیردرمانی باید مگس کش برقی نصب شود.

3. زباله دان های محیط بیمارستان باید از نوع درب دار باشند.

4. زباله های بیمارستانی حتماً باید به صورت بهداشتی دفع شوند.

5. توالت های بیمارستان باید تمیز نگه داشته شوند و برای توالت ها چاه بست استفاده شود.

شپش

یکی دیگر از حشراتی که ممکن است در محیط بیمارستانی دیده شود شپش است. این حشره هم می تواند در انتقال بیماری ها بسیار خطرناک باشد. شپش ها سبب بیماری های بسیار خطرناکی مثل تیفوس و تب راجعه می شوند.

به طور معمول این حشرات علاقه زیادی به حرارت طبیعی بدن انسان دارند. برای همین خیلی زود و به راحتی جذب بیمارانی می شوند که فاصله زیادی بین تعویض لباس آن ها وجود دارد و یا این که چند لباس روی هم به تن می کنند.

این حشره روی سر بیمار نشسته و تخم های خود را که به رشک معروف هستند روی سر بیمار می چسباند. شپش ها از خون انسان تغذیه می کنند و برای همین این احتمال وجود داشته که در محل گزیدگی عفونت ایجاد شود.

برای رهایی از این حشرات و پاکسازی محیط بیمارستان از شپش ها هم باید سمپاشی بیمارستان انجام شود. پس از سمپاشی نیز می توان با راهکارهای زیر احتمال آلودگی بیمارستان به شپش را به حداقل رساند:

راهکارهایی برای جلوگیری از آلودگی مجدد بیمارستان به شپش

1. از بیمارستان درخواست کنید که به صورت روزانه لباس خود را عوض کنند.

2. بعد از آن که لباس های آلوده جمع آوری شدند آن ها را در کیسه مخصوص قرار دهید. لباس ها بایستی به طور جداگانه شسته و اتوکشی شوند.

سوسک

سوسک ها بیشتر از هر چیزی به محیط های نم دار و گرم علاقه دارند. این موضوع باعث شده که بیشتر در محیط هایی مثل اطراف لوله های آبگرم و توالت ها زندگی کنند. سوسک ها هم حشراتی بسیار آلوده هستند و می توانند زمینه ساز انتقال بیماری های مختلفی شوند. برای اطلاعات بیشتر درباره سمپاشی سوسک ریز و سمپاشی سوسک درشت کلیک کنید.

سمپاشی سوسک در تهرانسوسک ها بعد از بلعیدن مواد مختلف و در واقع بعد از انجام پروسه هضم مقداری از این مواد را برگردانده و همچنین در همه جا مدفوع خود را پخش می کنند. این موضوع باعث شده که سوسک ها به صورت غیرمستقیم عوامل بیماری زا را انتقال دهند.

سوسک ها اگر چه برای زندگی و استراحت شکاف ها و درزهای مخفی را انتخاب می کنند. اما شب ها از تاریکی فضا نهایت استفاده را برده و برای پیدا کردن غذا از پناهگاه خارج شده و به این شکل محیط های مختلف بیمارستان را آلوده می کنند.

راهکارهایی برای جلوگیری از تکثیر سوسک ها پس از سمپاشی بیمارستان

1. محیط بیمارستان حتماً باید همیشه تمیز نگه داشته شود و به نظافت آن توجه ویژه شود.

2. حتماً در بخش هایی مثل توالت ها و آبدارخانه و آشپزخانه به خوبی درزها و شکاف های موجود پوشانده شوند.

3. به صورت دوره ای و منظم برای جلوگیری از آلودگی دوباره محیط بیمارستان به سوسک ها، بایستی سمپاشی بیمارستان انجام شود.

4. سطل درب دار برای نگه داری زباله ها در نظر گرفته شود و برای لباس های چرک و آلوده هم باید همین رویکرده پیاده سازی شود.

5. پنجره ها و هواکش ها باید با توری مناسبی پوشانده شوند.

6. برای چاه توالت هم باید از چاه بست استفاده شود.

کک

کک ها اگر چه یک حشره خانگی محسوب می شوند اما وجود آن ها در محیط های درمانی و بیمارستان ها هم بسار شایع است. این حشرات به راحتی از طریق البسه به این طرف و آن طرف انتقال پیدا می کنند. خیلی زود تکثیر می شوند و بخش های مختلفی از محیط بیمارستان را آلوده می کنند.

با توجه به امکان پرش این حشرات، به راحتی ممکن است در صورت آلودن بودن لباس یا وسایل یک بیمار به این حشره، خیلی زود کل بیمارستان از این حشره پُر شود.

این حشره نیز آلودگی های بسیاری را با خود حمل می کند. و از طرفی از خون انسان تغذیه می کند و ممکن است گزش دردناکی را برای بیماران به همراه داشته باشد. تنها روش پاکسازی بیمارستان از این حشره سمپاشی بیمارستان است.

ساس

ساس ها هم حشره ای شبیه به کک هستند و برای تغذیه خود خون انسان را انتخاب می کنند. این حشره به طور معمول بر روی بالش و روتختی بیماران و حتی لباس آن ها دیده می شود. این حشرات اگر چه در حالت عادی انتقال دهنده بیماری خاصی نیستند اما در محیط بیمارستان بی شک آلودگی های بسیاری را به همراه خواهند داشت. از طرفی گزیده شدن بیمار توسط این حشره می تواند برای او بسیار آزاددهنده باشد. ساس ها را نیز می توان با سمپاشی بیمارستان از بین برد. برای اطلاعات بیشتر درباره سمپاشی ساس کلیک کنید.

موش ها

مقاومت بالای موش ها برای زندگی در شرایط آب و هوایی مختلف باعث شده که بتوانند در کل سطح زمین پخش شوند. موش ها هم بیماری هایی مثل طاعون، تیفوس، سالک و… را انتقال می دهند. این جانوران موذی به مواد غذایی درون انبار و آشپزخانه بیمارستان حمله کرده و آن ها را آلوده می کنند.

سمپاشی بیمارستان در زمینه پاکسازی محیط درمانی از این جانوران، بسیار کارساز است.

مارمولک

یکی دیگر از جانوران موذی مارمولک است. این جانور نیز می تواند آلودگی های بسیاری را برای محیط درمانی و بیمارستان به همراه داشته باشد. با سمپاشی بیمارستان امکان پاکسازی محیط از این جانور هم وجود خواهد داشت.

بهترین راه برای پاکسازی محیط بیمارستان از حشرات و جانوران موذی

خیلی از افراد مایلند بدانند که چگونه می توان محیط های درمانی و بیمارستان ها را از وجود حشرات و جانواران موذی پاک کرد. واقعیت آن است که برای پاکسازی این محیط ها تنها سمپاشی بیمارستان کارساز می باشد. و تنها با سمپاشی اصولی می توان از شر این حشرات و جانوران موذی آسوده شد.

البته سمپاشی بیمارستان باید به صورت کاملاً اصولی و حرفه ای و زیر نظر متخصصین کاربلد در این زمینه انجام شود. اگر شما هم به دنبال یک مرکز سمپاشی حرفه ای هستید پیشنهاد ما به شما مرکز سمپاش باشی است.

در ادامه دلایل این معرفی را شرح خواهیم داد:

چرا مرکز سمپاش باشی

واقعیت آن است که سمپاشی بیمارستان باید زیر نظر یک تیم متخصص و حرفه ای انجام شود. در غیر این صورت شما با وجود پرداخت هزینه سمپاشی بیمارستان، هیچ تأثیری مشاهده نمی کنید. چه بسا که سمپاشی غیراصولی باعث می شود که حشرات و جانوران موذی این بار با مقاومت بیشتری به رشد و تکثیر بپردازند. و در واقع این هزینه صرفاً صرف مقاوم ساختن این حشرات و جانوران شده است.

سمپاش باشی در تهرانبرای همین توصیه می شود به هیچ عنوان به هر شرکتی در زمینه سمپاشی اعتماد نکنید. چرا که سمپاشی کاری بسیار حساس و مهم می باشد و نیاز است که این کار توسط متخصص آن انجام شود. اما چرا پیشنهاد ما مرکز سمپاش باشی است. در ادامه ویژگی هایی که این مرکز را به عنوان بهترین مرکز سمپاشی بیمارستان تبدیل کرده را با هم بررسی می کنیم:

1. دارای مجوز از سوی وزارت بهداشت

مجموعه سمپاش باشی یک مجموعه سمپاشی کاملاً قانونی است و تمامی فعالیت های آن به صورت کاملاً حرفه ای انجام می شود. این مرکز از سوی وزارت بهداشت مجوز دریافت کرده است. از این رو شما می توانید با خیالی راحت از نظارت وزارت بهداشت بر عملکرد این مجموعه، سمپاشی بیمارستان را به این مرکز بسپارید.

2. برخورداری از تیمی متخصص

مجموعه سمپاش باشی از تیمی کاملاً حرفه ای و متخصص برخوردار است. برای همین به صورت کاملاً حرفه ای سمپاشی بیمارستان و یا هر محیط دیگری را انجام خواهند داد.

نیروهای این مرکز کاملاً به انواع حشرات بیمارستانی آشنایی داشته و پس از بررسی محیط می توانند بهترین روش را به منظور دفع این حشرات پیاده سازی کنند.

3. استفاده از مواد اورگانیک و طبیعی

استفاده از سم ها و محلول های شیمیایی می توانند بسیار خطرناک باشد. این مواد سبب بیماری های مختلفی خواهند شد. طبیعی است که تاثیر منفی این مواد در محیط های حساسی مثل بیمارستان ها بسیار بیشتر است.

این در حالی است ک بهترین مرکز سپاشی بیمارستان در این زمینه از بهترین مواد بهره می گیرند. مواد به کار برده شده توسط این مجموعه کاملاً طبیعی، اورگانیک و بدون بو هستند. از این رو کوچکترین مشکلی را برای بیماران به وجود نخواهند آورد.

5. سمپاشی سریع و بدون ایجاد تداخل در نظم بیمارستان

همان طور که می دانید محیط هایی مثل بیمارستان ها امکان تعطیلی آن ها وجود نخواهد داشت. هر روز بیماران زیادی در بیمارستان برای مداوا بستری خواهند شد. و نمی توان گفت که مثلاً سمپاشی بیمارستان را به روزهای تعطیل موکول کرد. کار بیمارستان تعطیلی نداشته و باید به صورت مداوم به بیماران رسیدگی شود.

خوشبختانه سمپاشی بیمارستان توسط تیم سمپاش باشی در سریع ترین زمان ممکن انجام شده و به هیچ عنوان نظم بیمارستان را بر هم نمی زنند. برای سمپاشی توسط این تیم نیازی به جابجایی وسایل نیست. پس از انجام پروسه سمپاشی هم احتیاجی نیست که وسایل مورد شستشو قرار گیرند.

برای همین سمپاشی بیمارستان توسط تیم سمپاش باشی به کاری سریع و بسیار آسان تبدیل خواهد شد.

6. در نظر گیری قیمتی مناسب برای هزینه سمپاشی بیمارستان

این روزها بسیاری از مراکز سمپاشی هزینه های هنگفتی را به عنوان هزینه سمپاشی بیمارستان و یا محیط های دیگر از مشتریان دریافت می کنند. این در حالی است که مجموعه سمپاش باشی همواره سعی کرده مناسب ترین هزینه را برای انجام این کار در نظر بگیرد.

در واقع با وجود استفاده از بهترین مواد و ارائه بهترین خدمات همواره مناسب ترین هزینه سمپاشی بیمارستان و محیط های دیگر را از آن خود کرده است. در واقع شما می توانید با خیالی آسوده از مناسب بودن هزینه سم پاشی بیمارستان توسط این مرکز، این کار را به این تیم بسپارید.

*تعیین هزینه سمپاشی بیمارستان توسط مراکز سمپاشی به عوامل مختلفی بستگی داشته که در ادامه بیشتر به آن می پردازیم.

7. خدمات رسانی سریع و بی نظیر

یکی از بهترین ویژگی های بهترین مرکز سمپاشی بیمارستان پاسخگویی سریع و خدمات رسانی فوق العاده آن است. در واقع به محض تماس شما با این مرکز و ذکر آدرس، تیم سمپاش باشی خیلی زود به محل مورد نظر اعزام خواهند شد.

این تیم پس از برآورد هزینه سمپاشی بیمارستان در صورت رضایت شما عزیزان به عنوان کارفرما، کار خود را آغاز می کنند. از این رو برای دریافت خدمات سمپاشی بیمارستان به هیچ عنوان معطلی نخواهید شد.

8. تضمین کیفیت خدمات

مرکز سمپاش باشی با توجه به شناختی که از نیروهای کاربلد خود داشته و از آن جایی که کاملاً به کار و روش و مواد مورد استفاده خود ایمان دارد در مقابل خدمات خود به مشتریان ضمانت نامه خواهد داد.

در واقع متعهد خواهد شد که کار در نهایت کیفیت و با رضایت کامل مشتری انجام خواهد شد. این موضوع باعث می شود که شما برای اولین بار به راحتی روی این مرکز به عنوان بهترین مرکز سمپاشی بیمارستان حساب باز کنید.

هزینه سمپاشی بیمارستان

همان طور که در بخش قبلی نیز به آن اشاره کردیم هزینه سمپاشی بیمارستان به عوامل مختلفی بستگی دارد. این موضوع باعث شده است که امکان تعیین مبلغ مشخصی به عنوان هزینه سمپاشی بیمارستان وجود نداشته باشد. به طور کلی عوامل زیر در تغییر هزینه سمپاشی بیمارستان تأثیرگذار هستند:

1. نوع آلودگی محیط

پیش از هر چیزی باید مشخص شود که محیط بیمارستان به چه نوع حشره یا جانور موذی آلوده شده است. طبیعی می باشد که برای دفع هر یک از این جانداران به نوع سم خاصی نیاز است. لذا در قدم اول جهت برآورد هزینه سمپاشی بیمارستان بایستی محیط به خوبی بررسی شده و نوع آلودگی آن تشخیص داده شود.

2. میزان آلودگی

بعد از تشخیص نوع آلودگی میزان آلودگی هم فاکتوری است که نیاز به بررسی دارد. در واقع باید مشخص شود که محیط بیمارستان تا چه اندازه به حشره یا جانور مورد نظر آلوده شده است. پس میزان رشد و تکثیر حشره یا جانور مورد نظر هم باید در نظر گرفته شود.

هر چه محیط آلوده تر باشد برای پاکسازی محیط به میزان سم و زمان بیشتری نیاز است.

3. متراژ فضای بیمارستان و تعداد بخش های آن

این که فضای بیمارستان تا چه اندازه بزرگ است را هم می توان از دیگر عوامل موثر در هزینه سمپاشی بیمارستان دانست. در واقع بسته به بزرگی و متراژ فضای بیمارستان و این که از چه تعداد بخش مختلف تشکیل شده هزینه کار متفاوت است. چرا که با بالا رفتن متراژو نیز تعداد بخش های یک بیمارستان به نیروهای بیشتری برای انجام پروسه سم پاشی و همچنین میزان سم بیشتری نیاز است.

4. نوع مواد به کار برده شده در سمپاشی بیمارستان

نوع مواد هم باعث تغییر هزینه سمپاشی بیمارستان خواهد شد. در واقع مسلم است که هزینه در نظر گرفته یک مجموعه سم پاشی که از مواد مرغوب و درجه یک استفاده می کند با شرکت های سمپاشی که برای این کار از مواد شیمیایی و ارزان استفاده می کنند یکسان نیست.

اقداماتی کلی برای جلوگیری از آلودگی دوباره محیط بیمارستان ها و درمانگاه ها

پس از سمپاشی بیمارستان و درمانگاه ها توصیه می شود برای ممانعت از آلودگی دوباره راهکارهای کلی زیر را نیز پیدا سازی کنید:

1. همه وسایل چوبی باید رنگ آمیزی شوند.

2. بخش هایی از بیمارستان که در واقع نقاط زاویه دار هستند حتماً باید از بهداشت مناسبی برخوردار باشند.

3. شیشه های شکسته حتماً باید به موقع تعویض شوند تا امکان ورود حشرات و جانوران موذی از این طریق به داخل بیمارستان وجود نداشته باشد.

4. رنگ دیوارها و کف بخش های مختلف بیمارستان باید روشن انتخاب شود تا آلودگی ها و حشرات به راحتی روی آن ها قابل تشخیص باشند.

5. به هیچ عنوان نباید در اتاق بیماران گلدان های طبیعی و دارای خاک استفاده شوند.

6. نباید دیوارهای بخش های مختلف بیمارستان دچار شکستگی و ترک باشد.

7. مرتب محیط مورد تهویه بهداشتی قرار گیرد و کانال های مقابل هم از نظر وجود حشرات کاملاً پاک و ایمن باشند.

8. بایستی به صورت منظم و زود به زود وسایل تخت بیمار مثل تشک، بالشت، ملحفه و… ضدعفونی شود.

اهمیت و ضرورت سمپاشی بیمارستان

خیلی از افراد ممکن است فکر کنند تنها با رسیدگی به بهداشت بیمارستان و نظافت مناسب می توان از بابت تمیزی این محیط حساس اطمینان پیدا کرد. این در حالی است که این موارد به تنهایی و بدون سمپاشی بیمارستان کارساز نخواهند بود.

سمپاشی بیمارستان در تهرانخدمات نظافت اگر چه در تمیزی و ضد عفونی شدن اتاق بیماران بسیار موثر است اما نمی توان انتظار داشت که محیط را از انواع میکروارگانیسم های خطرناک و بیماری زا نظیر ویروس ها، باکتری ها و… حفظ کرد. حتی به منظور پاکسازی محیط از میکروارگانیسم ها روش هایی مثل گندزدایی هم اثربخشی صد در صدی نخواهند داشت.

چرا که این احتمال وجود خواهد داشت حشرات و جانوران موذی مثل موش، مارمولک، سوسک و ساس … خود عوامل بیماری زا و عفونت ها را انتقال دهند. به ویژه این که در محیط های درمانی بیشترین رفت و آمد وجود خواهد داشت و برای همین نمی توان با انتقال انواع ویروس ها، باکتری ها و قارچ ها مقابله کرد.

برای نمونه ممکن است شما به منظور پاکسازی اسپورهای میکروسکوپی درون هوا در مان نفوذ به سطوح ترک ها، متخلخل و شکاف ها برای دستیابی به پوسته حیاتی پنهان، باکتری ها و پاتوژن ها از اسپری بدون کلر استفاده کنید.

این در حالی است که با این کار هاگ های میکروسکوپی موجود در هوا و به وجود آورنده کپک، بو، باکتری، مواد حساسیت زا و … احتمال داشته توسط جانوران و حشرات موذ در بیمارستان در حال انتقال باشند. برای همین می توان گفت تنها راه مطمن برای پاکسازی محیط بیمارستان استفاده از روش سمپاشی بیمارستان است. در واقع تنها به کمک این روش می توان محیط بیمارستان را به محیطی امن و سالم برای بیماران و نیز کادر درمان تبدیل کرد.

بهترین خدمات سمپاشی بیمارستان را از تیم سمپاش باشی بخواهید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *